Головна Спорт Збірна лучників Львівщини перемогла на національному чемпіонаті серед дорослих

Збірна лучників Львівщини перемогла на національному чемпіонаті серед дорослих

Сьогодні, 19 вересня, у Чернівцях завершився чемпіонат України зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів. Львівщину на чемпіонаті представили понад пів сотні спортсменів.

За підсумками змагань збірна області зуміла здобути перше загальнокомандне місце чемпіонату.

Золоті нагороди в перестрілці командних змагань здобула команда Львівщини серед жінок в складі Вероніки Марченко, Соломії Гнип, та Катерини Соколенко. Бронзові нагороди також за командою львів’янок в складі Варвари Ілляш, Дзвенислави Черник, Анни-Христини Колос. Команда чоловіків в складі Маркіяна Івашка, Олександра Бойка та Олександра Панциру виборола срібні нагороди національного чемпіонату. На змагання команди відрядило управління молоді та спорту Львівської ОВА.

Раніше команда Львівської області в складі спортсменів Збройних сил України Соломії Гнип та Олександра Панциру вибороли бронзу серед змішаних команд у дивізіоні «олімпійський лук». Атлети тренуються під керівництвом Світлани Колядінцевої. У дивізіоні «блочний лук» срібло вибороли Олександр Перков та Анастасія Спілка.

Віцечемпіоном в особистому заліку у стрільбі з олімпійського лука став Маркіян Івашко, бронзу серед жінок виборола Соломія Гнип. Близьким до медалі також був Іван Мількович, який посів четверте місце.

У стрільбі з блочного лука золото виборов Сергій Карпенко, бронзовими призерами стали Сергій Кушнірук та Катерина Палеха. Четверту сходинку посіла Ксенія Ільїна. Віцечемпіонами командних змагань у цьому дивізіоні стали Іван Дзядик, Сергій Карпенко та Сергій Кушнірук.

Нагадаємо, нещодавно у Львові закінчились змагання Чемпіонату України серед молоді. Перемогу виборола команда Львівщини.