Головна Свято I куліш зварили, і пісень заспівали

I куліш зварили, і пісень заспівали

Хоча цьогоріч День села у Боложинові відзначали у суботу, та гостей не бракувало. Розпочалось святкування товариським матчем між ФК "Вербляни" та ФК "Боложинів". Опісля біля Народного дому у скверику майстри своєї справи приготували смачний куліш, яким частували всіх охочих. А вже тоді сільський голова В.Дацків, як справжній господар села, запросив жителів та гостей у Народний дім на концерт, який організували місцеві аматори сцени.

Спільними зусиллями Івана Кащака, який багато років викладає музику у школі, та художнього колективу в складі Олесі Підставської, Галини Андрусяк, о.Степана, Марії Баб, Оксани Михайлів та Одарки Горан була організована гарна програма виступу. Прозвучало багато пісень-дарунків і матерям, і старожилам села, і людям, які прославили село своїми здобутками та спонсорською підтримкою.

А як гарно співали та танцювали наші школярі, і вірші читали, а сестрички Михайліви, які вчаться в музичній школі, виконали мистецькі твори на скрипці та бандурі.

Пісні у виконанні місцевого пароха о.Степана, Г.Андрусяк та І. Кащака ще раз довели, що є співочі таланти у селі і ми гордимось цим.

Від душі людей розважав та насмішив сценками та піснями з переодяганням так званий гурт "Забава". І, дивлячись на щирі посмішки людей, можна було впевнено сказати – свято вдалось на славу.

А ще людей у залі привітав і поблагословив о.Степан, побажали гараздів сільський голова Віктор Дацків та директор школи Любов Підставська. Концерт завершився величним "Многая літа". Та свято на цьому не закінчилось. Ще довго у клубі лунала музика, танцювали, веселились. Залишилось гучно виголосити: "Шануймося, бо ми того варті".

Окрема дяка спонсорам, які допомогли в організації свята. Щастя їм та добра, адже, як кажуть, щедра рука ніколи не збідніє.

Марія Баб,
бібліотекар с.Боложинів