Головна Свято На Бущині відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера

На Бущині відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера

З нагоди надзвичайно важливих свят – Дня Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера в приміщенні Буського районного Народного дому за участі першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Гринишина, Буського міського голови Ростислава Сліпця, Красненського селищного голови Романа Фурди, військового комісара Ігора Томачука, членів ГО «Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України» відбулась зустріч – вшанування активістів, які задіяні до волонтерської роботи.

Дві знакові дати 5 і 6 грудня переплелись в одне ціле, як символ  єдності волонтерів і військових української армії. Саме люди світлих помислів та доброї волі сьогодні роблять неможливе – єднаються заради спільної мети – перемоги України над агресором.

Перший заступник голови Буської РДА Богдан Гринишин привітав волонтерів району зі святом і зазначив, що події на Майдані та на Сході України довели, що в районі є активні, добрі, мужні та чуйні люди – волонтери.

На Бущині відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера

«Ви  взяли на себе тягар всебічно допомагати нашим воїнам на Сході України. Бажаю вам здоров’я, вдячності від людей, щоб всі добрі справи повертались до вас сторицею. Ви витрачаєте вільні хвилини на те, щоб комусь допомогти. Для Вас найціннішою подякою є розуміння того, що Ви реально можете врятувати людське життя. Нині, завдяки Вашій підтримці, у зоні АТО воює не тільки зброя – воює український дух, який неможливо здолати», – сказав він.

До привітань приєднався Буський міський голова Ростислав Сліпець, який висловив щиру пошану та подяку всім волонтерам і  всім тим, хто небайдуже ставиться до захисників нашої держави.

На Бущині відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера

Красненський селищний голова, учасник АТО, волонтер Роман Фурда подякував військовослужбовцям, які в усі часи захищали нашу рідну землю, за внесок у волонтерський рух  Бущини, тим, хто відгукнувся і прийшов на допомогу українським військовим, хто підтримує родини військовослужбовців, які перебувають в зоні бойових дій, і не полишають родини загиблих учасників АТО, за постійну підтримку ветеранів, пенсіонерів та інвалідів, патріотичне виховання молодшого покоління та активну життєву позицію.

Учасники заходу хвилиною мовчання згадали всіх загиблих воїнів, які боронили незалежність нашої держави.

На Бущині відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера

Почесними грамотами та подяками за активну участь у волонтерській роботі, відданість справі, стійку громадську позицію, постійну допомогу військовим, які виконують завдання в зоні проведення антитерористичної операції, ефективну співпрацю з органами виконавчої влади та місцевого самоврядування району,  проявлену благодійність та з нагоди відзначення Всесвітнього дня волонтерів нагороджено Марію Гаєвську, Марію Кіндратів, Марію Морду, Валентину Дудак, Оксану Гаєвську, Романа Гаєвського, Валентину Дудак, Михайла Цюрка та відзнакою “Код нації – членів ГО «Всеукраїнської спілки учасників бойових дій в АТО «Побратими України».

На Бущині відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтераГолова ГО “Рада ветеранів”, афганець, доброволець, волонтер Юрій Савчин нагородив подякою керівницю сектору культури, молоді та спорту Буської РДА Людмилу Ціхоцьку, за активну волонтерську діяльність працівників культури.

Свої мистецькі вітання присутнім подарували Юлія Коваль, Вікторія Підгірна та Вікторія Лисунець.

Ведучою заходу була методист Буського РНД Любов Огороднік.

На Бущині відзначили День Збройних Сил України та Міжнародний день волонтера