Головна Свято На Львівщині школярі з Луганщини зустрілися з місцевою владою

На Львівщині школярі з Луганщини зустрілися з місцевою владою

У рамках проведення традиційної новорічної акції «Святкуймо Різдво разом», на теренах Бущини перебувають 10 школярів і двоє їхніх наставників із другої спеціалізованої школи міста Рубіжне Луганської області, які розмістилися у родинах ровесників селища Красне.

Їм уже показали Олеський та Підгорецький замки, провели екскурсії музеєм "Арсенал", а нещодавно вони почали вивчати різдвяні колядки.
Сьогодні напередодні Святої вечері відбулася зустріч школярів з керівництвом району. Делегацію зустрічали голова Буської районної ради Володимир Замроз, перший заступник голови Буської РДА Микола Чучман, заступник голови Буської РДА Наталія Сервило та керівник відділу освіти Буської РДА Богдан Глуховецький.

Голова Буської районної ради Володимир Замроз насамперед подякував делегації зі Сходу, що приїхали на Галичину, аби відчути єднання нашої держави. 
Керівник відділу освіти Богдан Глуховецький розповів, що Бущина кілька років поспіль приймала школярів з міста Горлівка, що на Донеччині. Але цьогоріч через захоплення міста незаконною організацією "ДНР" місцева влада не виходить на зв'язок. Тому співпраця призупинилась.

Перший заступник голови Буської РДА Микола Чучман наголосив, що такий обмін учнівськими делегаціями дуже потрібний, адже це допомагає не лише краще пізнати традиції Заходу та Сходу нашої держави, а й налагодити дружні відносини і у майбутньому поглибити співпрацю у різних сферах життя суспільства: в економіці, культурі, освіті.

Керівники делегації зі Сходу подякували за теплий прийом, за гостинність, за цікаві екскурсії та вручили пам'ятні подарунки місцевій владі – картину від юної художниці і дзвіночок на ялинку, аби він сповіщав про мир. А керівнику відділу освіти Буської РДА Богдану Глуховецькому вручили сувенірну ігрушку, символ цього року – козу-мотанку.
У свою чергу, для наставників і школярів зі Сходу перший заступник голови Буської РДА Микола Чучман подарував два примірника краєзнавчих книг "Буська земля".
Під час прийому школярі та їх педагоги мали змогу випити теплий чай та попробувати солодощі. 
Для "Буського порталу" школярі зі Сходу поділилися першими враженнями від перебування на Львівщині. За їхніми словами, їм запам'яталися різні моменти: когось дуже вразила панарома Львова, хтось був у захваті від музею "Арсенал", іншим сподобалося архітектура замків.

Школярі вже ознайомилися із історією, культурою нашого краю. Цікаві та незабутні екскурсії по Буську провів головний спеціаліст освіти М.Шимків.
На теренах Бущини школярі будуть перебувати до 9 січня.

Переглянути фотозвіт із зустрічі школярів з районною владою, можна за цим посиланням: http://busk2011.blogspot.com/2015/01/blog-post_6.html  

Роман МАТВІЮК