Головна Свято На Львівщину в рамках акції “Святкуймо Різдво разом” приїхали школярі з Луганщини

На Львівщину в рамках акції “Святкуймо Різдво разом” приїхали школярі з Луганщини

Щороку під час Різдвяних свят на Західну Україну приїджають гостювати школярі зі Сходу. 

У Буському районі кілька років поспіль Різдво зустрічали школярі з м. Горлівка (Донецька область). Але з квітня 2014 року місто опинилося під контролем терористичної організації «ДНР». Зараз у Горлівці російсько-терористичними силами проводиться «спецоперація» по пошуку та знешкодженню «українських диверсантів» — беруть участь підрозділи, підпорядковані «главі ДНР» Олександру Захарченку. Наприкінці грудня минулого року від поранень при обстрілі померла 9-річна дівчинка, її мати госпіталізована. Виїхати із “ДНР” стало проблематично…
Цьогорічними гостями зі Сходу України стали 10 школярів (8 дівчат та 2 хлопців) і двоє їхніх наставників із другої школи міста Рубіжне Луганської області, які відразу з дороги завітали до міста Буськ для участі в урочистостях з нагоди передачі пластунами Вифлеємського вогню миру. Після дійства, школярі і їхні наставники вирушили у славнозвісне селище Красне, яке гостинно зустріло їх теплом і щирими усмішками, яких вкрай бракує зараз на Луганщинні. У рамках проведення традиційної новорічної акції «Святкуймо Різдво разом», делегація зі Сходу буде перебувати на теренах Бущини з 3 по 9 січня, аби повністю пізнати наш район, Галичину, ознайомитися із різдвяними традиціями у надбужанських родинах.
На Бузеччині школярів чекає насичена культурна програма – їм покажуть Олеський замок, проведуть екскурсії краєзнавчими музеєми, тощо.
Варто відзначити, що місто Рубіжне знаходиться на межі миру і війни. Адже і в Донецькій, і в Луганській областях не припиняються бойові дії. Та ми щиро віримо, що добро переможе зло. Незабаром –  світлі різдвяні свята, які символізують народження Спасителя світу. Наш район хоче подарувати духовне, тепле і затишне Різдво для цих гостей.

Про враження дітей зі Сходу України від перебування на Бущині – читайте незабаром на сайті “Буського порталу”

Роман Матвіюк, /”Буський медіа-портал”/