Головна Історія Мешканці Буського району отримали Вифлеємський вогонь миру

Мешканці Буського району отримали Вифлеємський вогонь миру

Вже стало доброю традицією напередодні Різдва отримувати у свої домівки Вогонь з Вифлеєму. От і сьогодні, 3 січня, на площі Ринок у Буську біля головної міської ялинки пластуни передали символічний вогонь, запалений на місці народження Ісуса Христа надбужанській громаді.

Отримати вогник із Вифлеєму прийшла значна кількість мешканців міста, навколишніх сіл, представники органів влади, працівники культури та освіти. Пластуни під час заходу розповіли про історію та значення Вифлеємського вогню, співали пісень новорічної та Різдвяної тематики. Привітав із Новим роком та наближенням Різдва всіх учасників свята настоятель місцевого храму Святого Миколая – отець Михайло Смачило.
Керівник пластової станиції Людмила Гураш запросила кожного бущанина взяти участь у благодійній акції "Свічка для солдата", під час якої можна було придбати для наших захисників палаючий вогник тепла, миру, злагоди, а також душевного спокою, любові до людей та світу. До речі, пластуни передали вогонь у храми Бущини.
Нагадаємо, Вифлеємський вогонь миру — це щорічна міжнародна скаутська акція до святкування Різдва Христового, що була заснована 1988-го року як благодійна. До Європи вогонь привозять австрійські скаути, з Відня він іде так званою скаутською естафетою і в середині грудня потрапляє в Україну.
Роман Матвіюк.