Головна Свято Про заплановані заходи на Бущині на День Прапора та День незалежності

Про заплановані заходи на Бущині на День Прапора та День незалежності

Насиченими подіями стануть серпневі дні з 22 по 24 серпня, коли бущани відзначатимуть декілька важливих свят: День Незалежності України, День Державного Прапора та 90 річницю з дня народження нашої землячки, видатного художника-графіка Софії Караффи-Корбут. Про організацію заходів з відзначення цих подій йшлося 1 серпня під час засідання організаційного комітету, який провели голови райдержадміністрації Богдан Гринишин та ради Володимир Замроз.

Участь у засіданні взяли перший заступник голови РДА М.Чучман, Буський міський голова Р.Сліпець, керуючий справами райради Б.Глова, керівник відділу культури та туризму РДА Л.Ціхоцька, керівник відділу освіти РДА Б.Глуховецький, голова РО ветеранів війни і праці В.Луженцов, редактори місцевих ЗМі Л.Дацко і М.Іванців.

Отож вирішено провести урочисту академію та святковий концерт до Дня Незалежності 22 серпня в районному Народному домі м.Буськ. Початок о 15.00 год. Під час заходу заплановано вручити відзнаки районної ради «Почесний громадянин Буського району»; паспорти громадян України молодим людям, яким на цей момент виповниться 16 років; покласти квіти до пам'ятника Незалежності; переглянути тематичний концерт за участю хорової капели працівників освіти, вокального колективу «Перевесло» з Олеська, народного духового оркестру, гурту духовної пісні «Кво вадіс», окремих виконавців. З доповіддю перед учасниками урочистостей виступить голова райдержадміністрації Богдан Гринишин.

Заходи до Дня Незалежності України заплановано також провести в інших населених пунктах району, завчасу облаштувати пам'ятники, пам'ятні місця, могили борцям за волю та незалежність нашої держави.

Серед ініціатив керівництва – звернутися до жителів району, аби 23 та 24 серпня було встановлено максимальну кількість державних прапорів на фасадах будинків, балконах, а на час проведення заходів його учасники та глядачі були у вишиванках.

Недільної днини відзначення Дня Незалежності продовжиться у парку ім.Івана Франка м.Буськ, де відбудеться фестиваль духовно-патріотичної пісні за участю гурту «Кво-вадіс». Паралельно на спортивному комплексі відбуватимуться змагання з футболу, а також військово-патріотична акція, покликана популяризувати Українську армію серед молоді.

Напередодні 23 серпня о 10.00 год. на майдані Незалежності райцентру буде урочисто піднято велике полотнище Державного прапора України, день якого відзначаємо з часу, коли 23 серпня 1991 року — після провалу путчу в Москві – група народних депутатів внесла синьо-жовтий український прапор до сесійної зали Верховної Ради.

Надалі цього ж дня керівництво району, громадськість відзначатимуть ще одну важливу дату – 90-річчя з дня народження нашої землячки, художниці Софії Караффи-Корбут, яка стала знаменитою завдяки своїм неперевершеним графічним роботам.

(Влінф).