Головна Свято Поліцейські Львівщини приймають вітання з нагоди відзначення п’ятої річниці створення Національної поліції...

Поліцейські Львівщини приймають вітання з нагоди відзначення п’ятої річниці створення Національної поліції України.

З професійним святом правоохоронців привітав начальник Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Василь Віконський.

«П’ять років тому була створена Національна поліція України. Головним гаслом поліцейських стало «Служити і захищати», а основним критерієм оцінки діяльності – довіра людей. Це були непрості роки, але ми з вами, незважаючи на усі труднощі, стоїмо на захисті прав і свобод громадян та державних інтересів. Ми стаємо професійнішими та сильнішими. У нас є досягнення – і це відзначають люди, які звертаються до нас зі своїми проблемами і очікують від нас допомоги. Я дякую усім вам і пишаюсь тим, що маю можливість служити разом з вами, дякую вашим сім’ям за терпіння і бажаю всім міцного здоров’я. Хай оберігає вас Господь. Слава Україні!», – звернувся до колег-правоохоронців Василь Віконський.

Кращі співробітники підрозділів поліції Львівщини отримали відзнаки, цінні подарунки та подяки Міністерства внутрішніх справ України, Національної поліції України, Головного управління Національної поліції України у Львівській області, а також Львівської обласної державної адміністрації, Львівської обласної ради, Львівської міської ради та Львівської обласної професійної спілки атестованих працівників органів внутрішніх справ.

Поліцейські Львівщини приймають вітання з нагоди відзначення п’ятої річниці створення Національної поліції України.

Окрім того, чотирьом співробітникам поліції Львівщини Василь Віконський вручив сертифікати на службове житло. Чергові спеціальні звання отримали шестеро поліцейських.

Відділ комунікації поліції Львівської області