Головна Цікаво 5 ранкових звичок, які допомагають худнути

5 ранкових звичок, які допомагають худнути

ранкові вправи для похудання

Починаємо худнути не з понеділка, а прямо з завтрашнього ранку!

Якщо вже вирішили худнути, починати варто з самого ранку: саме ранкові звички задають ритм всьому дня, «запускають» наш обмін речовин і просто створюють відповідний настрій. Якщо ви серйозно зібралися взятися за свою фігуру, почніть з цих корисних ранкових звичок.

Як слід поснідати

Самий корисний режим харчування — той, в якому основну норму калорій ми одержуємо з ранку. До цього висновку прийшли дослідники Університету Тель-Авіва. Швидкість обміну речовин протягом дня змінюється: чим ближче до вечора, тим він повільніше, а вісь з ранку ми і справді можемо їсти все, що захочемо.
Ну, і крім того, якщо ми відмовляємося від сніданку, організм негайно переходити в режим економії і протягом дня буде кожну отриману калорію відкладати про запас, а не переробляти енергію.

Прогулятися під ранковим сонцем

Ранкове сонячне світло спалює жир в прямому сенсі цього слова: це довели дослідники з Університету Альберти (Канада). Під впливом видимого спектру частинки ліпідів зменшуються в об ємі і вільно залишають клітку — і ми худнемо.

Випити склянку води відразу після пробудження

За ніч ми втрачаємо близько півлітра води, і тому склянку води, випита вранці, допомагає відновити баланс рідини в організмі. Також вода необхідна для здорового обміну речовин і допомагає знизити ризик переїдання.

Зробити зарядку

По-перше, ранковий комплекс вправ допоможе швидше прокинутися не тільки нашому тілу, а й мозку. По‑друге, «запускає» обмін речовин. А, по-третє, допоможе менше з’їсти протягом дня: дослідження, проведене фахівцями Нортумбрійского університету, підтвердило, що люди, регулярно робили зарядку, в результаті відчували менший апетит.

Відмовитися від соцмереж

Звикли перевіряти стрічку новин під час сніданку? Відмовтеся від цієї звички — вона нас повнить! Ця звичка підвищує рівень стресу, з-за якого ми товстіємо. По‑перше, стресовий гормон кортизол уповільнює обмін речовин, а, по‑друге, під впливом стресу ми схильні вибирати більш шкідливі продукти.