Головна Свято Свято в ДНЗ “Оленка”, що Новому Милятині

Свято в ДНЗ “Оленка”, що Новому Милятині

Сонячного весняного дня дитячий навчальний заклад "Оленка", що в селі Новий Милятин, зустрічав гостей – матусь, татусів, бабусь, дідусів і родичів.

Барвисто і натхненно дзвеніли дитячі голоси про Великдень, пи­санку, своїх найрідніших, особ­ливо про маму під супровід пісні "Родина, родина". Як досвідчений капітан, свято вела вихователь Оксана Синюта, запрошуючи вихован­ців до пісні, танцю, різних кон­кур­сів.

Не стояли осторонь і гості – родини Козак, Левків, Шев­ченко, Іваськів, Ковалик, які брали активну участь у цікавих дійствах-конкурсах: "Писанка", "Мамина колискова", "Каша наша", "При­готуй обід", "Черпай, черпай водиченьку", "Намалюй маму", "Заплети косу із стрічок". Дорослі запалилися натхненням від діток й  водили з ними гаївки, танцю­вали, співали, носили ложками воду, чистили картоплю картопле­чистками. За вправність і швид­кість, почуття гумору, кмітливість отримували нагороду – сердечко.

Важливо для всіх, щоб діти й дорослі єдналися, міцно бралися за руки на святі і в житті, щоб між усіма панували злагода й любов, бо міцна родина – міцна  Україна. І, як чудова на­станова: "Ви, діточки, не скупіться на добрі слова, бо у світі так мало тепла, лиш від рідної хати та від лагідних рук мами і тата."

Марія Романів,

завідувач ДНЗ "Оленка"