Головна Свято Стажери Львівської ОВА прийшли з колядою до Максима Козицького

Стажери Львівської ОВА прийшли з колядою до Максима Козицького

Молодь, яка стажується у Львівській ОВА в межах проєкту «Академія перших можливостей», завітала з колядою до очільника області.

Дзвінкою колядою та традиційними віншуваннями привітала з Різдвяними святами Максима Козицького делегація від стажерів «Академії перших можливостей».

«Ваша коляда стала дуже приємною несподіванкою для мене. Дякую вам за настрій. Дякую, що бережете українські традиції. Дякую за те, що наважилися випробувати себе на державній службі. Україна і Львівщина зокрема дуже потребують ваших талантів і вашого бачення, як нам будувати державу успішних людей. Мрійте, вчіться і сміливо дійте», – звернувся до колядників Максим Козицький.

Це вже третій набір Академії, у якому беруть участь 73 молодих людей. Стажування у структурних підрозділах Львівської ОВА в межах програми «Академія перших можливостей» розпочалося 17 листопада та триватиме до 27 січня.

Найбільше, 14 стажерів, – в апараті Львівської ОВА, 13 – у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва. Десять молодих людей стажуються у департаменті комунікацій та внутрішньої політики, в управлінні з питань цифрового розвитку і управлінні транспорту по шість стажерів.

Також молодь переймає досвід департаменту архітектури та розвитку містобудування, департаменту агропромислового розвитку, департаменту освіти і науки, департаменту з питань цивільного захисту, департаменту економічної політики, управління туризму та курортів, управління молоді та спорту, управління капітального будівництва, департаменту охорони здоров’я, департаменту з питань культури, національностей та релігій.

Нагадаємо, у межах проєкту «Академія перших можливостей» Львівська ОВА за ініціативи начальника Максима Козицького уже втретє проводить стажування для талановитих та вмотивованих молодих людей, які хочуть спробувати реалізувати себе на державній службі.