Головна Право Отримав грошову позику від чужого імені – на Львівщині правоохоронці викрили зловмисника,...

Отримав грошову позику від чужого імені – на Львівщині правоохоронці викрили зловмисника, підозрюваного у шахрайстві


Мешканця Львівського району віком 20 років викрили оперативники Управління протидії кіберзлочинам у Львівській області спільно з слідчими відділення поліції № 1 Львівського районного управління поліції №2, за процесуального керівництва Пустомитівської окружної прокуратури.

Як встановили правоохоронці, підозрюваний отримав доступ до чужого облікового запису в одній із соціальних мереж та від імені власниці цього акаунту здійснив грошову позику у сумі 5800 гривень в іншої громадянки, зареєстрованої у тій самій мережі. Вказану суму потерпіла переказала зловмиснику на банківську картку. Звичайно, повертати отримані злочинним шляхом кошти шахрай наміру не мав – натомість, він привласнив гроші і використав їх на власний розсуд.

Слідчі повідомили зловмиснику про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України та ч.1 ст.361 (Несанкціоноване втручання в роботу інформаційних (автоматизованих), електронних комунікаційних, інформаційно-комунікаційних систем, електронних комунікаційних мереж) Кримінального кодексу України. Максимальне покарання, передбачене санкціями статей – позбавленням волі на строк до п’яти років.

Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Львівської області