Головна Свято Утішкову на Бущині – 555 років

Утішкову на Бущині – 555 років

У неділю в Утішкові на День села відкрили меморіальну плиту з портретом відомого підкорювача вершин М.Туркевича та відзначили 555 років з дня першої згадки про село. Привітати громаду завітали керівник відділу культури та туризму Людмила Ціхоцька та провідний методист Володимир Шеремета.

Свято було багате на  різні конкурси, розіграші лотерей, виступи ху­дож­ніх колективів, розва­жальні ігрові програми. Це далеко неповний перелік святко­вих захо­дів, якими утішків­ців порадували у день на­ро­джен­ня села.

Вже кілька років поспіль голова сільської ради Те­тя­на Лакатош вручає грамоти наймолодшому та найстар­шому жителям Утішкова; новонародженій та най­пра­цьо­витішій сім'ї, а також відзначає найкраще подвір'я.

Велике задоволення люди отримали від розіграшу лотерей. П'ятеро  сміливців, не пошкодувавши три гривні на лотерею, виграли  поїздку в Карпати, мішок пшениці та ячменю, табуретку ручної роботи та піврічну передплату на районний часопис "Воля народу".

Того дня чимало утішківців продемонстрували свої вокальні здібності в "Караоке", а юні художники взяли участь у конкурсі "Моє рідне село" (малюнок на асфальті). Не менш цікавий захід організувала бібліотекар Мар'яна Масло, яка підготувала фото­виставку про життя альпініста Михайла Туркевича.

Не так часто утішківці бачили в себе стільки люду, скільки зібралося цьогоріч. Це й не дивно – глядацький зал просто неба, лавочки, море квітів. А поряд пахне димком… Смажаться шашлички. Словом, День села вдався на славу. Довго ще над селом лунала музика, під яку молодь розважалася на дискотеці.

На завершенні святкового дійства Тетяна Лакатош висловила щиру подяку за матеріальну  підтримку у проведенні свята  приватним підприємцям Роману Пришляку та Ігорю Бойку, а також усім учасникам та організаторам. Особливі слова вдячності ПП Степаник за виготовлення меморіальної дошки Михайлу Туркевичу.

Інна  ПАЛАМАР