Головна Свято У Славську до Дня молоді відбувся фестиваль фарб та відзначення найактивнішої молоді...

У Славську до Дня молоді відбувся фестиваль фарб та відзначення найактивнішої молоді громади

У неділю, 27 червня,  у Славську, що на Львівщині, відбулося  грандіозне святкування з нагоди Дня молоді

У межах свята відбувся фестиваль фарб та відзначення найактивнішої молоді громади.

Крім того, на гостей очікували виступи музичних гуртів «Фіолет», «Green Silense», «Панас Буйний», «Цвіт кульбаби» і переможця «Голосу країни – 4» Ігоря Грохоцького, а ввечері – танці просто неба з Dj Юлік.

Також працювала дитяча зона з атракціонами.

«День молоді  є особливим та унікальним, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, – зазначив депутат Львівської обласної ради Олег Дуда. – Ми пишаємося нашою молоддю, сучасні і освічені, вони – творці сьогодення та майбутнього, їх енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у різноманітних професійних напрямках.
Тому у цей день бажаю молодим людям творчої енергії, незалежних думок та сил. Оптимізму та прихильності долі на всіх життєвих дорогах.
Саме Ви є незамінною опорою та фундаментом на шляху розквіту й процвітання країни».

Олег Дуда від Львівської обласної ради за активну молодіжну позицію в громаді, за всебічне сприяння розвитку однолітків та прагнення розвивати Славську громаду вручив подяку голові Учнівського парламенту Славської громади Бурак Юлії та екс-голові Учнівського парламенту Вітів Юлії.