У Белзькій міській територіальній громаді 24–26 червня 2026 року оголошено днями жалоби у зв’язку з похованням захисника України Андрія Степановича Котика. Відповідне розпорядження підписав міський голова.
Упродовж днів жалоби на адміністративних будівлях громади приспустять Державний Прапор України з чорною стрічкою. Також у цей період обмежується проведення розважально-концертних заходів і забороняється звучання розважальної музики в громадських місцях.
Громада висловлює співчуття рідним та близьким полеглого військовослужбовця і вшановує його пам’ять.





