Головна Право На Львівщині знищили два боєприпаси часів Другої світової війни

На Львівщині знищили два боєприпаси часів Другої світової війни

На Львівщині знищили два боєприпаси часів Другої світової війни

Два боєприпаси часів Другої світової війни виявили 22 червня у Львівському районі, після чого їх вилучили та знищили піротехніки ДСНС.

О 09:35 до рятувальників надійшло повідомлення, що в селі Оброшине Львівського району в кюветі знайдено 76-мм артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни. Того ж дня о 14:08 повідомили про виявлення мінометної міни часів ІІ Світової війни в місті Пустомити Львівського району.

До обох місць виїхали офіцери-рятувальники громади, які обстежили територію та подали заявки на знищення небезпечних знахідок фахівцям піротехнічного відділення Мобільного рятувального центру швидкого реагування «Львів» ДСНС України. Спеціалісти вилучили боєприпаси та знищили їх у встановленому порядку.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує про необхідність дотримання правил безпеки при виявленні підозрілих предметів. Не можна торкатися таких знахідок, намагатися їх переносити, розбирати чи знешкоджувати самостійно, а також кидати у вогонь.

У разі виявлення вибухонебезпечного предмета слід негайно повідомити рятувальників за номером 101 або поліцію за номером 102.