Поблизу Славська Стрийського району рятувальники допомогли 55-річному чоловікові, якому раптово стало зле під час перебування в горах.
Інцидент стався 25 червня о 11:51. Рятувальникам повідомили, що на горі біля Славська чоловік потребує невідкладної медичної допомоги.
Прибувши на місце події, надзвичайники за допомогою спеціального гамака транспортували потерпілого складною гірською місцевістю до автомобіля швидкої медичної допомоги.
Чоловіка з попереднім діагнозом «інфаркт міокарда» госпіталізували до медичного закладу.






