Головна Політика Армреслер з львівської спортивної школи здобув срібну медаль Чемпіонату світу

Армреслер з львівської спортивної школи здобув срібну медаль Чемпіонату світу

26-30 листопада 2021 року в Бухаресті відбувся Чемпіонат світу з армспорту серед молоді, юнаків та юніорів.

Спортсмен  Габрилей Святослав пройшов у фінал змагань та здобув срібло в категорії 65 кг. Підготували юнака до перемоги тренери комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна дитячо-юнацька спортивна школа» Ігор Іваницький та Роман Рудницький.

У жовтні цього року, на чемпіонаті Європи з армспорту Святослав Габрилей виборов золото серед юніорів до 18 років у ваговій категорії 65 кг.

У Львівській обласній дитячо-юнацькій спортивній школі для вихованців проводять тренування з  армспорту, бадмінтону, баскетболу, велоспорту, гандболу, греко-римської боротьби, регбі, карате кіокушинкай,  настільного тенісу, боксу.