Головна Спорт Львівські спортсмени показали високі результати на змаганнях з боротьби

Львівські спортсмени показали високі результати на змаганнях з боротьби

З 15 по 18 березня в Полтаві змагалися більше ніж 400 борців і борчинь з 23 регіонів країни.

Збірні команди Львівської області увійшли до призерів у загальнокомандному заліку.

Львівські дівчата показали, що у боротьбі вони непереможні. 9 з 12 кадеток, які представляли команду з Львівського фахового коледжу спорту, здобули призові місця, а команда борчинь у цілому отримала перше місце.

Золото змагань виборола Дарина Зайшла, яка посіла перше місце у категорії 65 кг. Вікторія Пристанська, Іванна Лук’яненко, Ірина Борисюк та Надія Соколовська стали віцечемпіонками у своїх вагових категоріях.

Кадети теж продемонстрували високі результати, отримавши друге місце у команднному заліку. Одразу троє борців стали чемпіонами України. Іван Заліско, Руслан Кіт, а також Єгор Горох вибороли золото у своїх категоріях. Бронзовими призерами стали Анатолій Костенюк, Тимур Галушка та Віталій Муходінов.

Такі перемоги стали можливими завдяки наполегливому тренуванню і керівництву провідних тренерів Ореста Скобельського, Віктора Глібенка, Олександра Раковського, Віталія Борисенка та Сергія Слюсаренка.