Головна Спорт Надбужанські легкоатлети вибороли призові місця на міжнародних змаганнях “Буковинська миля”

На X традиційних міжнародних змаганнях "Буковинська миля", які вже другий рік поспіль в Чернівцях проводять у рамках Чемпіонату України з бігу на одну милю, надбужанські легкоатлети вибороли призові місця.

У загальному заліку Володимир Киц зайняв ІІ місце, Роман Ростикус  7, а Костянтин Коляда  11. Та у своїх вікових категоріях серед молоді Роман і Костянтин посіли 2 і 4 місця. За словами хлопців, змаги, головним організатором яких став чемпіон Європи та світу, рекордсмен України з бігу на 1500 метрів буковинець Іван Гешко, проходили на високому рівні. Окрім бігу на 1 милю відбувся масовий забіг Миру за участю майже 800 легкоатлетів.

Нагадаємо, що на Чемпіонаті України влітку цього року майстер спорту України, член збірної України Володимир Кицвиборов дві бронзові нагороди (з бігу на 150 і 3 тис. м). Кандидати у майстри спорту Роман Ростикус серед молоді посів І місце в бігу на 3 тис. м і ІІ на 1500 м, показавши краще особисте досягнення, а Костянтин  ІІІ місце з бігу на 3 тис. метрів серед молоді. Загалом 2014 для хлопців був досить напруженим, особливо для Володимира, який виступав у Чехії, Німеччині, Словаччині, Естонії, Люксембурзі та Росії, де показав кращий результат сезону в Україні з бігу на 5000 метрів.