Головна Звернення Врятуймо Максимка!

Врятуймо Максимка!

Наш маленький земляк Максимко Грем з Буська знову потребує допомоги.

19 лютого хлопчині випов­нилось дев’ять, але вже почи­наючи з півтора рочку у дитини почалися проблеми зі здо­ров’ям. Спочатку він захворів на грип, а через вісім місяців лікарі Львівської спеціалізованої ди­тячої лікарні поставили малень­кому бущанину діагноз – сенсо­невральна глухота ІV ступеня.

Київські світила це підтвер­дили, порадили носити слухові апарати і готуватись до операції. Тоді і постало найболючіше питання – кошти на операцію. У Польщі за неї потрібно було заплатити 24 тисячі євро. Але батьки твердо вирішили видерти дитину з тенет глухоти. У лютому 2008 року світ побачила перша публікація про Максимка Грема і прохання про допомогу. Від­гукнулось чимало небайдужих людей – представники влади, церковні громади, підприємці і пересічні громадяни.

Та у двері цієї надбужанської сім’ї постукала нова біда – хлоп­чик потребував двох операцій на серці. Першу провели 2 липня в польському Забже у Шльон­ському центрі вроджених вад серця – у праве передсердя вщепили кардіовертер – де­фібри­лятор. А через три місяці довелося робити другу. У Мак­симка трапився приступ, і карета швидкої допомоги доправила дитину з мамою до кордону, де їх чекали польські медики. Ця операція на серці та пере­бу­вання у клініці коштували родині Гремів 10 тисяч євро. А через кіль­ка місяців хлопчикові таки зробили операцію на вушко. У Максимка – вроджений синдром Ленге-Нільсона(здовжений ін­тервал QT, приступи втрати свідомості, судоми, вроджена глухота).

Ще у 2008 році польські медики попереджали – це не кінець, потрібна буде заміна батареї дефібрилятора. Та батьки аж ніяк не сподівались, що усе відбуватиметься так швидко. Відтак на обстеженні у Польщі Гремів поставили перед фактом: якщо до травня не провести заміну батареї, їхній хлопчик може померти.

Коштувала операція 7 тисяч євро, які вдалося назбирати завдяки людям доброї волі. Було це у 2011 році. Не минуло й пів­тора року, а Максимкові по­трібна ще одна операція – для про­довження електродів від дефі­брилятора серця, адже хлопчик помітно виріс. У польській клі­ніці це коштуватиме 30 тис. злотих, що більше 75 тисяч гри­вень. Працює лише батько Олек­сандр, Люба опікується Мак­симком та старшим сином, шко­лярем Віктором. А заробити такі кошти пересічному українцю – не­реально. Тому й просять Гре­ми допомоги в своїх зем­ляків. Для усіх, кому небайдужа доля Максимка, подаємо інформацію

для перерахунку коштів:

Грем Максим Олександрович.

МФО 325365 Банк відділення №30 м.Буськ ЦФ ПАТ «Кредобанк». ЗКПО 3803501877

р/р 2620501087223,

валюта, гривня.

Ірина ГАЄВСЬКА