Головна Цікаво Довговічність і вартість імплантів

Довговічність і вартість імплантів

1121

Багато пацієнтів вважають за краще імпланти, у яких найтриваліший експлуатаційний термін і які відносяться до не надто високої цінової категорії. Про ці параметри варто поговорити більш детально.

Великий термін експлуатації

Питання довговічності штучних коренів є досить актуальним, оскільки їм цікавиться величезна кількість потенційних клієнтів стоматологічних клінік.

Грамотно впроваджені високоякісні штучні зуби в стані прослужити пацієнтові досить тривалий час, а іноді і всю його життя. Перші штучні коріння, встановлені після імплантації професором Бранемарк, прослужили його пацієнтові все життя. При цьому у Ларссона були значні проблеми з зубощелепно апаратом. Але довічне застосування імплантів можливо тільки в тому випадку, якщо людина не нехтує гігієнічними правилами догляду не тільки за протезними системами, а й рідними зубними тканинами. Не варто також нехтувати «побаченнями» зі стоматологом. Адже штучні і природні зубні одиниці в процесі експлуатації зношуються, стираються, ламаються. Що стосується штучних зубних коронок, то вони служать пацієнтові не такий тривалий час, як імпланти з вищезгаданих причин, але вони легко замінюються.

Ціна штучних коренів

На сьогоднішній день пацієнтам на стоматологічному ринку пропонуються імпланти преміум-класу, середньої цінової категорії і штифти економ-класу. Цілком зрозуміло, що вони за багатьма параметрами відрізняються один від одного. Штучні коріння преміум-класу коштують доріжці всіх інших подібних виробів. Вони виконуються з високоякісного титану або іншого металу, мають солідні функціональні можливості, підходять для найскладніших клінічних картин. Крім того, такі штифти зручно і просто впроваджувати хірургам-імплантологам. Імпланти преімум, як правило, мають широкий асортиментним рядом. Їх найчастіше встановлюють відразу після екстракції хворий зубної тканини в щойно звільнену лунку.

Необхідно знати, що бюджетні ортопедичні конструкції значно поступаються в естетичному і функціональному плані, а також в плані надійності і довговічності дорогим імплантам.

Процедура імплантації відноситься до високої цінової категорії. Великий термін експлуатації імплантів, виправдовує таку високу вартість. Справа в тому, що звичайні протезні системи будь-якої конструкції і виду підлягають заміні приблизно через кожні шість або сім років.