Головна Цікаво Кольорові контактні лінзи – сучасний і модний аксесуар

Кольорові контактні лінзи – сучасний і модний аксесуар

704

Кожній жінці властиво бажання змінити свій образ: зробити нову зачіску, оновити гардероб або, наприклад, поміняти колір очей. До слова, з останнім прекрасно справляються кольорові оптичні лінзи. Це сучасні вироби для корекції зору, поверхня яких забарвлена ​​в колір. Такі лінзи в одну мить міняють колір рогівки ока, при цьому підвищуючи гостроту зору. Ці кошти можна назвати універсальними. Їх можна носити не тільки для корекції зору при далекозорості, короткозорості та астигматизмі, наближаючи свій зір до норми, а також запросто міняти коричневий колір очей на блакитний або блакитний на яскраво-зелений.

Кольорові контактні лінзи представлені в широкому асортименті. Наприклад, контактні лінзи Fresh Look представлені в 6 відтінках, серед яких є і насичено-блакитний, і зелений, і навіть бузковий. Який колір вибрати – питання суб’єктивне. Головне розуміти як правильно підібрати кольорові лінзи. І про це поговоримо далі.

Види кольорових лінз

З першою появою кольорових лінз, вироби набрали приголомшливу популярність. Тож не дивно, що провідні виробники почали розвивати цей напрямок в пошуках свіжих рішень. І сьогодні офтальмологічний ринок пропонує 3 основних види засобів корекції зору в кольорі.
кольорові

Вироби, що дозволяють повністю або частково змінити колір або відтінок очей. Такі засоби прекрасно справляються із завданням заміни блакитного кольору на зелений, карого на чорний, зеленого на блакитний. Залежно від типу і інтенсивності забарвлення самого виробу можлива заміна кольору очей з карого на блакитний. Однак не кожна модель здатна подарувати настільки кардинальна перевтілення.

Відтінки лінз

Вироби, здатні лише посилити природний відтінок очей. Вони допоможуть зробити блакитні очі сапфірових, зелені смарагдовими, карі чорними. Такі лінзи не змінюють колір очей на кілька відтінків.
карнавальні

На відміну від двох попередніх видів виробів, здатних коригувати зір, карнавальні не включають в себе такі властивості. Ці декоративні контактні лінзи служать лише способом моментального перевтілення і допомагають кардинально міняти колір очей незалежно від різниці у відтінках.

Рекомендації по вибору кольорових лінз

Не поспішайте купувати першу вподобану вам модель. Врахуйте, що:

  • Контактні лінзи мають відповідати стандарту, відповідним під ваші відхилення зору. Для цього заздалегідь обов’язково необхідно відвідати лікаря-офтальмолога, пройти обстеження;
  • Купувати вироби рекомендується тільки в спеціалізованих магазинах, які мають позитивними відгуками. Не довіряйте стихійним роздрібним точкам на вулиці, щоб не купити низькоякісний продукт;
  • Приміряйте на себе колір контактних лінз, перебуваючи в нейтральному кольорі одягу і макіяжу. Так вам буде простіше підібрати відтінок;
  • Навіть найякісніші вироби не здатні змінити колір очі повністю. Будь-який виріб залишає просвіт на місці зіниці. А так як зіницю розширюється або звужується залежно від освітлення, просвіт між ним і лінзою буде помітний.

Варто пам’ятати, що будь-які лінзи вимагають особливого догляду. В першу чергу, дезінфекції та очищення. Для цього слід підбирати спеціальний розчин, грунтуючись на матеріалі, з якого виготовлено виріб. Якщо після 5-6 годин носіння контактних засобів ви відчуваєте сухість в очах, використовуйте спеціальні зволожуючі краплі.

Не забувайте, що кожен виріб має певний періодом носіння. Є лінзи-одноденки, моделі з періодом носіння тиждень або місяць. Контролюйте час носіння, не забуваючи вчасно їх замінювати. І завжди звертайте увагу на те, скільки коштують різнобарвні лінзи. Пам’ятайте, хороший і якісний продукт апріорі не може коштувати дуже дешево.