Головна Цікаво Комісія з питань ЖКГ заслухала звіти про виконання 7 профільних програм

Комісія з питань ЖКГ заслухала звіти про виконання 7 профільних програм

359

18 жовтня, комісія з питань будівництва, житлово-комунального господарства, енергоефективності, альтернативної енергетики, промисловості та інвестиційної політики під час засідання заслухала звіти про виконання 7 профільних обласних програм за результатами 9 місяців року.

Так, члени комісії детально проаналізували реалізацію заходів таких програм: Програми газифікації населених пунктів Львівської області на 2018 – 2020 роки; Програми «Питна вода» на 2012 – 2020 роки; Програми зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017 – 2020 роки; Програми заходів для налагодження системи поводження з ТПВ у м. Львові на 2017 – 2019 роки; Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016 – 2020 роки; Програми для енергозбереження для населення на 2017- 2020 роки; Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області.

Депутати під час обговорення висловлювали зауваження до реалізації деяких програм, а також погодили пропозиції щодо перерозподілу коштів, які можуть залишитися невикористаними за підсумками року. Відповідні пропозиції передадуть на розгляд комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку.

Як наголосив голова комісії Богдан Гагалюк, усім разом і надалі необхідно працювати над збільшенням ефективності обласних програм.

Крім того, члени комісії погодили проект рішення про створення тимчасової контрольної комісії обласної ради з вивчення ситуації щодо вивозу та утилізації ТПВ, яка склалася в м. Дрогобич.