Головна Цікаво Лікування наркоманії

Лікування наркоманії

374

Лікування наркоманії – непроста справа, до якого повинні бути залучені найкваліфікованіші фахівці, а не самоучки шарлатани. Проблема залучає найрізноманітніші верстви суспільства, не має значення вік і матеріальний добробут. Зіткнутися з наркоманією може будь-яка людина.

наркологічний центр

Тут у пацієнта є можливість пройти:
– детоксикацію;
– діагностику;
– лікування;
– реабілітацію;
– сеанси психотерапії.

Очищення (детоксикація) організму від токсинів – перший, дуже важливий фактор при лікуванні наркозалежності. Він дасть можливість оздоровити організм і перейти до психологічної допомоги наркоманам.
лікування наркозалежності

Дуже добре при лікуванні наркозалежності зарекомендували себе такі методики:
– арт-терапія;
– консультації психологів;
– робота з наркологами;
– 12 кроків;
– спільна робота в групах.

Під час психологічних тренінгів наркозалежний зможе зрозуміти необхідність лікування. Наркомани схильні вважати, що вони зможуть впоратися з проблемою самостійно і допомогу лікарів їм не потрібно. Родичі постраждалих також отримають психологічну підтримку і грамотні поради про те, як слід поводитися з наркозалежними для того, щоб лікування наркоманії було якісним.
наркологічна клініка

Не можна шкодувати наркоманів і піддаватися на їх умовляння і сльози. А помітивши ознаки наркоманії, до яких відносяться:
– агресивність;
– зникнення цінних речей з дому;
– перепади настрою;
– зміни апетиту;
– сліди від уколів, слід звертатися в наркологічну клініку.

У наркологічній клініці працюють і намагаються допомогти дуже грамотні лікарі-наркологи, психотерапевти, реабілітологи. Програма 12 кроків за підтримки фахівців дасть дуже позитивні результати. Будуть проаналізовані причини, які потягли за собою наркозалежність, враховані всі особливості психіки пацієнта, і вироблені найнадійніші стратегії лікування наркозалежності. Після виписки з наркологічної клініки колишні наркомани будуть здатні пройти подальші кроки самостійно.