Головна Цікаво Молодих юристів – у Координаційну раду!

Молодих юристів – у Координаційну раду!

654

Уже кілька років поспіль при Буському районному управлінні юстиції діє Координаційна рада молодих юристів, куди запрошують молодих ініціативних правників. Про завдання такої ради і умови реєстрації розповідає начальник Буського районного управління юстиції Тетяна САЙ.

Загалом сфера юридичної діяльності охоплює велику частину суспільного життя, адже представлена широким колом установ, організацій, підприємств і знаходить свій прояв у різноманітних суспільних відносинах, урегульованих правом. Юридична освіта на теперішній час є найпопулярнішою та бажаною для більшості молодих людей. А юрист – особа, вельми потрібна усім суб'єктам господарської діяльності, органам влади всіх рівнів та пересічним громадянам, оскільки саме ця особа є "правознавцем" та має розумітись на правовому регулюванні суспільних відносин.

Відтак Координаційна рада молодих юристів при Буському районному управлінні юстиції є актуальною і корисною. Корисною, в першу чергу, для молодих фахівців, які тільки починають свій професійний шлях. Актуальною тому, що співпраця органів державної влади з громадськістю є однією з умов становлення та розвитку громадянського суспільства, тому що підтримка ініціативних та змістовних молодих юристів, безумовно, матиме користь в подальшому для всієї держави, адже найцінніший ресурс країни – це люди, люди освічені, розумні, професійні та передбачає резерв для подальшого працевлаштування молодих юристів.

Отже, Буське районне управління юстиції запрошує молодих юристів (студентів юридичних, правничих факультетів) реєструватись в Координаційну раду при Буському РУЮ. Реєстрація проводиться спеціалістом у Буському районному управлінні юстиції щоденно (крім вихідних) від 9:00 до 18 :00 год. Для реєстрації кандидата в члени Координаційної ради молодих юристів при Буському РУЮ необхідні такі документи: копія паспорта, копія диплома, відомості про досвід роботи, інформація про останнє місце роботи, участь у громадській роботі, особисті проекти, досягнення. Детальніша інформація про Координаційну раду молодих юристів при Буському РУЮ розміщена на офіційному сайті Буського РУЮ: http://justbusk.gov.ua. Тел. 2-14-94.

Ірина ГАЄВСЬКА