Головна Цікаво Особливості оренди баштового крана

Особливості оренди баштового крана

1128

башенный кран

Зведення будь-якого великого об’єкта супроводжується роботою різної спецтехніки. Адже вона приносить неоціненну допомогу там, де людина практично безсилий. До необхідним технічним засобам будь-якої будмайданчика відноситься баштовий кран, який призначений для підйому і переміщення важких вантажів. Існують деякі особливості оренди баштового крана, які варто врахувати при використанні такого обладнання.

Чому Liebherr?

Компанія-виробник Liebherr – один з найбільших постачальників баштових кранів в світі. Асортимент цієї компанії великий і включає різне обладнання для будмайданчиків. Спеціальний підрозділ Liebherr займається безпосередньо розробкою і виробництвом баштових і самохідних будівельних кранів, які виготовляються за сучасним вимогам та стандартам якості.

Особливостями баштових кранів від компанії Liebherr виступають такі переваги:

широкий і вільний об’єм місця безпосередньо під стрілою обладнання;

велика вантажопідйомність;

значний огляд території для оператора крана;

висока конструкція;

простота і перевірена надійність в роботі.

Баштовий кран компанії Liebherr затребуваний на будь будівельному майданчику великого і середнього масштабу. Продукція цього виробника вже довгі роки працює в усьому світі і цінується за особливу надійність і міцність при багатоповерховому будівництві.

Лінійка кранів Liebherr включає самохідні крани, верхнеповоротные та швидкомонтовані. Всі вони призначені для різних завдань. Що стосується вантажопідйомності, то техніка забезпечує підйом від 13 тм до 5 000 тм. Виліт стріли складає до 100 м, а висота вільного стояння – до 120 метрів.
Оренда кранів

Компанія Дельта Груп пропонує своїм клієнтам найвигідніші умови оренди німецької техніки від компанії Liebherr. Якщо ви займаєтеся організацією будівельного майданчика, таке рішення стане найбільш доцільним. Для замовлення оренди необхідно зайти на сайт http://rentakran.com.ua і зв’язатися з менеджерами Дельта Груп будь-яким зручним способом, обумовити всі умови співпраці.

Оренда баштового крана є самим вигідним і популярним способом оптимізувати багатоповерхове будівництво і полегшити багато операцій на будівельному майданчику, зменшивши витрати на придбання техніки. Крім цього, обов’язки щодо регулярного техобслуговування та експлуатації повністю належать компанії Дельта Груп.
Переваги оренди крана

Якщо вам потрібно баштовий кран для зведення того чи іншого об’єкта, придбання такого обладнання в оренду буде найбільш правильним виходом із ситуації. Адже ви можете самостійно прорахувати вартість оренди і оптимізувати її, якщо вкладатися в календарний план будівництва. На сайті http://rentakran.com.ua/liebherr-2.html ви можете вивчити асортимент кранів та їх технічні характеристики.

Якими перевагами володіє оренда крана від компанії Дельта Груп?

Це вигідно і більш доступно, ніж покупка техніки, особливо при разовому будівництві.

Пропонуються найкращі умови оренди кранів та вигідні пропозиції для постійних клієнтів.

Компанія Дельта Груп бере на себе обслуговування спецтехніки та відповідає за її ремонт.

Баштовий кран незамінний при будівництві багатоповерхових і великих об’єктів. Тому таке обладнання користується широкою популярністю в сучасності. Компанія Дельта Груп ” пропонує максимально вигідні умови короткострокової і довгострокової оренди баштових кранів Liebherr.