Головна Цікаво Переваги жалюзі

Переваги жалюзі

1112
переваги жалюзей над шторами

Жалюзі на вікна – це не нововведення, але до цього дня вони користуються попитом і не втрачають своїх функціональних якостей. Звичайні традиційні штори і фіранки відійшли на другий план і все рідше стали користуватися попитом. Чому ж так відбувається?

Секретів ніяких немає, все набагато простіше. Будь-яке стандартне оформлення вікон не володіє тим ряд переваг, якими володіють вікна.

Всіх нас гнітить похмура погода, а й появи яскравого світла ми теж не завжди радіємо. Кімната (вітальня, кабінет, кухня та ін.), Де яскраве сонячне світло заважає комфорту, жалюзі чудово захищають від непотрібних відблисків сонця. Наприклад, ви працюєте за комп’ютером або дивіться улюблений серіал, а ваш затишок крадуть сонячні промені, доставляючи дискомфорт. Так, заміною жалюзі можуть стати темні фіранки. Але вони не завжди гармонійно вписуються в інтер’єр, можуть виглядати дуже грубо і громіздко. Жалюзі на відмінно рятують кімнату від яскравого світла, що знаходиться на сонячній стороні.
Про функціональність жалюзі можна говорити годинами. Але хочеться згадати про них коротко і лаконічно. Жалюзі мають ряд функціональних можливостей:

– догляд за ними досить простий. Чи не забирає багато часу і процес чистки зовсім трудомісткий;

– розподіляє рівномірно денне світло. Все залежить від ваших побажань, наскільки;

– жалюзі захищають від сторонніх поглядів. Ніхто з нас не бажає вторгнення в особисте життя і спостереження з боку.

– прикраса вже сформованого інтер’єру.

3. Завдяки різноманітності жалюзі можна вибрати підходящий варіант для свого інтер’єру (горизонтальні, вертикальні, захисні і роликові). Вибір настільки великий, що можна і заплутатися, але наші фахівці з радістю допоможу підібрати підходящий варіант.

4. Пропонуємо жалюзі по кишені кожному. Багато хто думає, що це розкіш, але це зовсім не так. Спробуйте прорахувати, скільки у вас вийде покупка карниза і пошиття штор за індивідуальним замовленням. Так-так, не мало! А ціна жалюзі порадує будь-якого споживача.

5. Велика колірна гамма жалюзі. Завдяки палітрі, наданої на нашому сайті, можна вибрати ту, яка гармонійно впишеться в інтер’єр. Придбати можна будь-контрастний колір, який перетворить кімнату до невпізнанності. Адже, красиве гідне доповнення вікна – перше, що кидається в очі. Фактура, колір, розмір і вид – все можна вибрати, відповідно до своїх вимог і побажань.

Купити жалюзі в Києві не складно. Складно знайти гідну компанію, яка виконає жалюзі якісно і в найкоротший термін. Ми виконуємо весь спектр послуг і надаємо гарантію. Телефонуйте і ми забезпечимо надійність і комфорт на довгі роки.