Головна Цікаво Водні гірки із склопластику – особливості купівлі

Водні гірки із склопластику – особливості купівлі

1209

У сучасному світі, часто ми велику частину часу проводимо на роботі. Але адже відпочинок ніхто не відміняв! А для того, щоб урізноманітнити своє дозвілля, іноді доводиться вигадувати щось нове. Скоро літо, а це значить, що пора грітися на сонечку, плавати, засмагати і активно проводити час. Що може бути краще відвідування аквапарку разом з друзями або з сім’єю?

Навіть не дивлячись на пору року, в аквапарк можна прийти і взимку, відчувши себе в джунглях або десь в теплих краях.

Компанія Укркопмозит виробляє пластикові дитячі гірки на замовлення. Будь-яка дитина буде щасливий, коли побачить недорогі пластикові гірки на Укркомпозит – яскраві, ковзні, а головне безпечні. Крім водяних гірок, в нашому асортименті є трапчики, скати, зачепи для скеледрому.

Термін експлуатації водних гірок 30 років! Ми надаємо гарантію терміном на п’ять років, а у виробництві використовуються тільки екологічно чисті матеріали. Склопластик – це унікальний матеріал, який прослужить довгі роки і за час експлуатації у Вас не виникне ніяких труднощів. Але найголовніше те, що цей матеріал повністю нешкідливий для здоров’я людини!

Укркомпозит займає лідируюче місце в Україні по виготовленню виробів з склопластику. Ми виробляємо комплексні аквапарки, водяні гірки, яскраві вироби для дитячих майданчиків, байдарки.

Крім якісної продукції, у нас так само є послуги з 3D-моделювання, яке дозволяє повністю уявити собі Ваше замовлення, ще до початку його виготовлення. Крім цього, нашим клієнтам гарантована найнижча ціна, з-за того, що ми купуємо сировину безпосередньо у постачальників. Ще одним чинником низької ціни є відсутність митних зборів і витрат на логістику. Природно у виробництві ми використовуємо сировину тільки кращих виробників світу.

Сервіс на вищому рівні гарантований нашим замовникам! В наявності вся документація на атракціони, ми також консультуємо з приводу насосного обладнання та проводимо інструктажі по техніці безпеки.

На ринку компанія «Укркомпозит» більше 10 років, і це показник високої якості і сервісу – про це ви можете прочитати на сайті Укркомпозит. Величезною перевагою є не тільки виробництво дитячих гірок, а ще й наявність фахівців, які зможуть встановити і при необхідності проводити сервісний ремонт Вашого замовлення. У свою чергу Ваша фантазія допоможе придумати, а наша команда з радістю втілю у життя будь-яку задумку!