Головна Цікаво Вибираємо гірськолижний одяг

Вибираємо гірськолижний одяг

910

Коли завершується зима, ми шукаємо, де і як відпочити влітку. Алепри цьому згадуємо наш зимовий відпочинок в горах. Для більшості туристів, особливо тих, які вперше поїхали на гірський відпочинок, постає питання – чи вартує купувати свій гірськолижний одяг чи брати на місці відпочинку в оренду?

Однозначно, що свій одяг – це завжди зручніше та комфортніше. Але не всі наразі собі можуть дозволити таку розкіш. І саме на завершення зимового сезону ми радимо задуматися над купівлею зимового гірськолижного одягу, адже в даний період є багато знижок та акцій. Володіючи власними засобами для катання на лижах, ми можемо відпочивати саме там де хочемо, адже не у всіх місцях є можливість орендувати такі спецкостюми.

Перед вибором ми повинні знати, що гірськолижний костюм – це не тільки захист від морозу, але – в першу чергу – захист нашого здоровя та життя в екстремальних умовах.

Ми однозначно рекомендуємо купляти гірськолижний комбінезон. Куртка не захистить вас від холоду в такій мірі, як це зробить костюм. Але слід врахувати, що в куртці зручніше кататися, в ній є більше кишень для всяких дрібниць. Під куртку чи костюм краще не вдягати грубих світерів, адже це зменшить рухливість. Радимо придбати якісний термокостюм. Крім цього, радимо щоб всі кишеньки на курточці застібалися саме на блискавку.

Радимо зврнути на пошиття курточки, а особливо на шви. При купівлі курточки радимо дуже пильно приділяти увагу швам. Шви мають бути добре проклеєні, скріплені стрічкою. Якщо ви зауважили, що шви мають маленькі дирочки або неакуратно прошиті, не звертайте увагу на такий продукт. Адже при катанні в горах сніг буде танути, і вода може просочуватися саме через неякісні шви. При виборі курточки також слід звертати увагу на певні додаткові можливості, а саме захисну «спідницю», яка захистить вас від морозного вітру; тканина має бути шороховатою – така характеристика зменшить пропускання вологи в середину; і саме основне – вентиляція – в курточці мають бути вентиляційні канали.

Дуже важливий, але, на перший погляд, дрібязковий момент – це світловідбивачі, які мають бути нашиті на курточці. Якщо курточка таких не має – однозначно не радимо купувати. Такі відбивачі у відповідному моменті можуть врятувати ваше життя.

Колір гірськолижного одягу радимо купувати яскравий, такий, який дозволить вас бачити здалеку.