Головна Цікаво Як випрати кросівки в пральній машині правильно? Поради експерта

Як випрати кросівки в пральній машині правильно? Поради експерта

395

Всі ми носимо взуття. Хтось любить туфлі, інший воліє босоніжки. Так чи інакше, але яку б взуття ми не носили, практично у кожного з нас в домашньому гардеробі є кросівки. В цьому немає нічого дивного, адже саме кросівки можуть в повній мірі забезпечити нам комфорт, легкість, зручність і практичність в шкарпетці. У той же час, через свою універсальність кросівки найчастіше вимазуються. Часом забруднення можуть бути настільки серйозними, що нічого крім прання не допоможе. Мільйони людей зіпсували свої кросівки через неправильну прання. Це велика проблема. Люди просто не знають, як прати кросівки в пральній машині правильно. Ми ж спробуємо відповісти на це питання і буквально в трьох фазах розповімо про те, як можна випрати кросівки так, щоб процес прання був для Вас комфортним і максимально безпечним. Цікаво? Тоді приступимо до огляду прямо зараз.

Також відзначимо, що Ви легко можете купити кросівки Пума Ріанна за найнижчими цінами з доставкою. Кількість моделей на складі обмежена в числі.

Насамперед потрібно зрозуміти: чи необхідна прання конкретно у Вашому випадку. Справа в тому, що більшість людей стирають кросівки, але роблять це не завжди своєчасно. Це загрожує, як правило, поруч неприємних наслідків. Прати взуття потрібно тільки в тому випадку, коли інших рішень питання не передбачається. Намагайтеся випрати кросівки так, щоб прання приносила Вам максимальне задоволення.

Підготуйте взуття до прання

Підготовка до прання включає в себе ряд заходів. Насамперед це вилучення шнурків і устілок. Вони виймаються для того, щоб поліпшити інтенсивність циркуляції води по внутрішньому простору взуття. Це, в свою чергу, істотно поліпшить інтенсивність прання. Також потрібно очистити кросівки від забруднень. Найкраще очищати взуття від забруднень шляхом використання звичайної щітки, а де потрібно – проточної води.

Друга фаза після підготовки – безпосередньо прання

Прати кросівки найкраще з використанням спеціального мішка. Здавалося б, непримітна деталь, але вона відіграє важливу роль в питанні ефективного прання. Щоб надійно захистити каркас від пошкоджень, потрібно використовувати спеціальний мішок для прання кросівок. Такий мішок продається в найближчому супермаркеті і коштує копійки, а користі від нього – незрівнянно багато.

Третє, на що варто звернути увагу, це настройка пральної машинки. Налаштувати пральну машину правильно – та ще задача. Нам потрібно акцентувати увагу на виборі режиму і температури. Режим повинен бути якомога більш щадний. Це може бути делікатна або ручне прання. Вони передбачають мінімальну перевантаження кросівка в пранні і дозволять очистити взуття більш ефективно. Що стосується температури, то тут потрібно вибрати 34-40 градусів. Це не дуже гаряча вода, яка може спровокувати відклеювання підошви, і не дуже холодна, щоб знизити ефективність чищення взуття.

Обов’язково після цього правильно просушити кросівки. Просушка повинна включати в себе ряд заходів. Найкраще просушувати взуття без прямого впливу джерел тепла. Не сушіть кросівки феном, на батареї або на сонці. Це загрожує неприємними наслідками і швидкої псуванням кросівок.

Під кінець цього огляду ще раз зазначимо, що Ви легко можете купити кросівки за найнижчими цінами з доставкою. Оформіть товар вже сьогодні і отримаєте надійне взуття на пошті завтра.