Головна Цікаво Яким кормом ви кормите свого собаку

Яким кормом ви кормите свого собаку

704

З цим питанням ми звернулися до власниці декількох собак різних порід Оксани. З своїми собаками уже перепробувала різні варіанти годування, – розповідає пані Оксана, – і зупинилася на сухому кормі супер преміум класу, який я купувала на сайті інтернет-магазину aquazoo.ua.

Спочатку коли були тільки дві собаки то годувала натуральним кормом – мала можливість вибрати натуральний корм для собак та купувати його. Ціни були на мясо і рубець більш доступні. Але збалансувати таке харчування дуже важко.

Для мене основною перевагою кормів для собак на сайті aquazoo є :

  • зручна упаковка
  • великий вибір виробників кормів
  • зручність доставки – двері в двері
  • постійним клієнтам надаються знижки
  • і що дуже важливо – товар постійно в наявності, на нього не треба чекати

Я постійно ворожила над мискою скільки рубця дати а скільки каші. Гостро стояла проблема з підбором вітамінів. Собака мала виглядати на всі сто. Потім виникла інша проблема собаки виглядали загруженими . Коли появилися ще дві собаки виникло питання чим їх годувати щоб у фінансовому плані не страждати сильно і щоб їм було добре. Перейшли на сухий корм. Перепробували за 4 місяці кілька марок але знайшли свій варіант.

В свою чергу Ірина, власниця вівчарки розповіла про те, що в нас була така натуралка : мясо обрізане + пшенична кашка +морква+жовток+ вітаміни + творог якщо до 6-8 міс. собаці .
Таке харчування вийшло на даний час дороге.

Зараз харчуємось сухим кормом з вітамінами вітаміни для шерсті – вітаміни не обовязкові, але мені постійно здається що вони не так виглядають.

Сказати що натуралка гірша чи краща неможу . Тут уже по собаці треба дивитися і по тій якості мясопродуктів, що вам доступні. Усім своїм догоджати також набридло. Один любить гречку, другий рис а той печінки не хоче…… це стало важко.

Пробувала також змішаний варіант корм зранку а ввечері мясо . Нам не пішло. Зразу розлад травлення.

Мою собаку змалку привчили до такого режиму – зранку сухий корм, ввечері мясо, розповідає нам Василь, власник пітбуля. Проблем з травленням не було ніколи. Корм беру середньої цінової категорії на на сайте aquazoo.ua. Перейдіть на сайт і самі переконаєтесь в доступності цін. Раніше їв Бош, останній раз брав Хубертус. Ввечері даю мясо з добавками каші. Раз на тиждень сир і яйця (курячі, а якщо є то перепелині, але то дуже рідко). Овочі і фрукти їсть на протязі дня, ну і все, що випросить в родичів. Раз на рік навесні даю курс вітамінів Каніна. Мясо беру на бойні – обрізки говядини, щоки, серце, рубець. Всього потрохи, або те що наразі є найсвіжішим. Алергії не було ніколи. Шерсть чудова. Лишня вага не загрожує, правда то особливість собаки-не худий, але суцільні м’язи. Лишньої ваги так немає, і напевно не скоро буде. От якjсь такий в нас режим харчування.

Надіємось, що наші поради стануть вам в нагоді.