Головна Цікаво Звіт управління туризму: у 2016 році запустили перший в Україні веловагон

Звіт управління туризму: у 2016 році запустили перший в Україні веловагон

1156

20 лютого, начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака під час звіту зупинилася на розвитку та вдосконаленню туристично-рекреаційної інфраструктури і створенні сприятливих умов для управління туристичною галуззю.
Як повідомила очільниця управління, знаковою подією минулого року стала реалізація проекту із запуску першого в Україні веловагону за напрямком Львів – Мукачево та Львів – Ужгород.

Серед туристичних заходів, організованих працівниками структурного підрозділу, – всесвітній день туризму, велопробіг та сходження на гору Високий Верх, еко-акція в Славському, фестиваль меду у Меденичах, свято хліба в Борині, кінофестиваль “Корона Карпат”, фестиваль активного велосипедного туризму та ін.

Слід зазначити, що на Львівщині в напрямку розвитку туризму та курортів відбулися засідання комітетів Верховної Ради України та Сейму Республіки Польщі щодо формування туристичної інвестиційної привабливості України, українсько-польська зустріч “Перспективи розвитку туризму в Карпатському Єврорегіоні”, круглий стіл із експертами проектного менеджменту та туристичним активом Сколівщини.

Говорячи про плани на 2017 рік, Наталія Табака розповіла, що триває робота над створенням велосипедних трас для даунхілу в смт. Славське, будуть напрацьовуватися пікнік-локації, розроблятиметься регіональна мережа туристичних шляхів та ін.

Про просування Львівщини як туристичного регіону йшлося , під час звіту начальника управління туризму та курортів облдержадміністрації Наталії Табаки.
Так, за її словами, у 2016 році управління взяло участь у 15 виставкових і презентаційних заходах. Серед яких – “ІМТМ 2016” (Ізраїль), турецько-український бізнес-форум (Туреччина), українсько-словацький бізнес-форум (Словаччина), міжнародний форум індустрії туризму і гостинності (Львів), “У гості до українців” (Київ) та ін.
“Крім того, минулого року організували 10 промо турів Львівщиною для журналістів і представників бізнесу з Латвії, Саудівської Аравії, Чехії, Словаччини, Казахстану, Кореї, Польщі, Вірменії та України”, – повідомила Наталія Табака.