Головна АТО Заробітчани з Норвегії допомагають нашим воякам в АТО

Заробітчани з Норвегії допомагають нашим воякам в АТО

Те, що підтримка української армії є всенародною, нікого вже и не дивує. Але ж мусимо констатувати, що такого ще ніколи не було. У цьому благородному процесі беруть участь як мільйонери, які спонсорують великі проекти, так і пенсіонерки, які вечорами в'яжуть воякам теплі шкарпетки. І допомога їх є рівноцінною. І щодня географія таких адрес розширюється, в т.ч. із-кордону: п'ять комплектів зимового одягу (бушлати, білизна, шкарпетки, теплі берці) цими днями отримають побратими нашого земляка Романа Лишака з Ліска. Про це повідомив голова ГО "Майдан" Буського району Степан Рак.

У мене усі контакти з більшістю наших хлопців, які воюють в зоні АТО, – розповідає волонтер (на знімку справа). – Від них отримую оперативну інформацію про їхню потребу. А сьогодні це, насамперед, теплі речі. Про що і попросив Роман.

Родичі дружини прокурора Буського району Володимира Рек-шинського (на знімку зліва) – Михайло та Роман Крупи нині працюють у Норвегії. І як справжні українці, ^ знаючи ситуацію на Батьківщині, не могли бути осторонь. Тому зібрали кошти. Переказали їх в Україну і попросили, аби придбати необхідне для українських героїв.

В.Рекшинський звернувся до С.Рака, а той порадив йому придбати обмундирування, яке замовляв наш Роман Лишак для себе та своїх 4 побратимів – Івана Гуляйгородського, Миколи Яцишина, Богдана Балка та Михайла Макарського – вони нині перебувають на небезпечній ділянці фронту біля Маріуполя.

Зі свого боку, наші заробітчани з Норвегії раді, що допомогли землякам, і планують продовжити збір коштів, в т. ч. і серед місцевих мешканців. Як вони кажуть, норвежці все більше підтримують миротворчі зусилля України, розуміють, що Росія є агресором, і сподіваються також, що норвезький газ незабаром зігріватиме і українців.

Микола ІВАНЦІВ