Головна Політика Виборці — уточніть свої персональні дані

Виборці — уточніть свої персональні дані

На 26 жовтня 2014 року Верховною Радою України призначено позачергові вибори народних депутатів України. З метою підготовки актуальних та достовірних списків виборців просимо жителів Буського району уточнити свої персональні дані. Для цього необхідно звернутись до відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації не пізніше ніж за п'ять днів до виборів (до 20 жовтня 2014 року). Тут ви можете прочитати, як може покращити знання вашої дити з іноземної мови.

Внесення у списки в день виборів можливе виключно на підставі рішення суду. Тому якщо є сумніви  звертайтеся зараз! Особливо це стосується осіб, яким виповнилося 18 років, які змінили прізвище або отримали громадянство, а також тих, котрі на попередніх виборах не виявили себе в списках або їхні дані були внесені помилково.

Постановою Центральної виборчої комісії встановлено порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси. Для тимчасової зміни місця голосування виборцям необхідно звернутись з заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем перебування у день виборів. При собі потрібно мати паспорт та документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування. Заява приймається відділом ведення Реєстру до 20 жовтня.

Звертаючись до нас, не витратите багато часу, але будете впевнені, що у день голосування ніщо не завадить вам проголосувати за обраного вами кандидата чи партію!

Нагадуємо, що Державний реєстр виборців працює постійно. Постійно поновлюються його дані, удосконалюються технології, створюється нове програмне забезпечення. Але без вашого безпосереднього звернення дуже важко виявити помилки в списках виборців. Тому звертаємось до вас з переконливим проханням перевірити свої дані. При собі мати паспорт.

Наша адреса залишається незмінною: м.Буськ, вул.Львівська 2, другий поверх, кабінет № 8, приміщення районної державної адміністрації. Телефон 30500.

Прийом громадян щоденно від 9.00 год. до 17.00 год. Обідня перерва: 13.00 год.14.00 год.

Відділ ведення Державного реєстру виборців Буської РДА