Головна АТО Володимир Колтун досі перебуває у полоні

Володимир Колтун досі перебуває у полоні

Центр звільнення полонених ГО "Офіцерський корпус" опублікував на сторінці центру в Facebook список ПОЛОНЕНИХ українців. У списку опубліковано прізвище військовослужбовця Володимира Колтуна, 1978 року народження, родом із села Полоничі Буського району, який воював на сході у складі 24-ої окремої механізованої бригади.
 
Там зазначають, що в списку можуть бути неточності, а списки актуальні  на 22 вересня 2014 року. "Через день-два ситуація по конкретних людях може змінюватися, – наголошується у повідомленні. – Ніяких "черг визволення" не існує в принципі. Кого конкретно звільнять наступного разу – не знає ніхто. У тому числі й ті, хто тримає полонених у себе".
 
У центрі звільнення полонених журналісту «Буського порталу» повідомили, що наразі тривають перемовини щодо звільнення ВОЛОДИМИРА КОЛТУНА із полону. 
 
Однак, і досі Володимир Колтун знаходиться в полоні. Родичі військового покладають надію, що він ще живий.
 
Нагадаємо, що  раніше у липні Володимира Колтуна було внесено до переліку загиблих під Зеленопіллям. Однак, 22 серпня Центр звільнення полонених оприлюднив список полонених, в якому зазначено було прізвище Володимира Колтуна. У списку опублікованому станом на 22 вересня 2014 року прізвище Володимира Колтуна присутнє. 
Роман Матвіюк
/"Буський медіа-портал"/