Головна Цікаво Dalmine – справжній італійський стиль

Dalmine – справжній італійський стиль

201

Dalmine – італійських бренд по виробництву трикотажу для чоловіків. Якщо ви цінуєте виняткову якість і справжній європейський стиль, то даний бренд створений для вас.

Dalmine – найвища якість трикотажу

Даний бренд відмінний тим, що з гідністю показує, що таке справжнє виробництво в Італії. Від етапу підбору, компонування і до комплектації готової продукції, все дійсно відбувається на власній фабриці з максимальним рівнем контролю якості під наглядом майстрів з величезним досвідом і сімейною історією ремесла. Лейбл випускає виключно чоловічий одяг, в основному трикотаж та інші елементи гардероба використовуючи дорогі матеріали. Продукція займає нішу люкс-класу – природно це має свою ціну, але і цінність. Людина, яка вибирає Dalmine – бажає отримати тільки найкраще без компромісів. Він упевнений в своїх перевагах і цілях, а кожен виріб для компанії – це репутація, яка цінується в першу чергу і повинна підтримуватися постійно. Тому, купуючи фірмові вироби, ви дійсно можете бути впевнені, що купуєте краще.

Щодо колекцій можна сказати небагато, оскільки вибір досить широкий, і набагато простіше буде самостійно вивчити останні новинки. До речі зробити це ви можете в одному з респектабельних українських мультибрендових бутиків високої європейської моди – Charisma. Є можливість вибору і формування замовлення онлайн, в інтернет-магазині з зручною і швидкою доставкою. Покупки можна оплатити як на сайті, так і при отриманні. Основний напрямок виготовлення – це різні за стилем джемпера, кардигани, гольфи а також поло і футболки. Все витримано в спокійних світлих або темних тонах, іноді зустрічаються яскраві відтінки. Dalmine – це досить гармонійний і лаконічний фасон в напів-класичному стилі з комбінацією не більше трьох кольорів. Головною перевагою фірмових товарів є ексклюзивні преміум матеріали, які підбираються з усього світу – кашемір і шовк з Китаю, австралійський меринос і багато інших. Крім того у виробництві досі використовується ручна праця майстра, що безсумнівно впливає на довговічність одягу. Вона вимагає особливого догляду, проте піддається машинному пранні, не втрачаючи при цьому своїх якостей, зовнішнього вигляду і не піддаючись деформації. Перед покупкою обов’язково поцікавтеся у консультанта, як правильно доглядати за таким одягом. Зазвичай достатньо використовувати делікатні програми для прання та якісні спеціальні засоби догляду, але іноді може знадобитися щось більше на кшталт особливих методів сушіння і прасування. Співробітники Charisma легко зорієнтують вас.