Головна Цікаво До чистих джерел

До чистих джерел

Достатньо прожити всього три доби без води, щоб осягнути ту значимість неоціненного Дару Божого, який отримала людина. Нам залишилось лиш вберегти його. Цьому сприяють спеціалісти Буського управління водного господарства.

Територія Буського району багата на природні джерела, наші працівники доглядають за ними, а саме розчищають їх від замулення, обкошують, вирубують чагарники на прилеглій території, обгороджують їх. Виготовлено 18 паспортів джерел, в яких стисла характеристика кожного, їх легенда та історії.

Ми неодноразово звертаємось до органів місцевого самоврядування з листами щодо очищення та відновлення джерел, які живлять річки. Наші спеціалісти надіслали їм умови проведення конкурсу "До чистих джерел" для подальшого проінформування керівників навчальних закладів, установ, організацій, громадськості. Першим відгукнувся колектив Олеського БДЮТу. Найкращою роботою визнано малюнок учня 9 класу Олеської СШ А.Курилка.

Учні намагалися висвітлити екологічну проблему і привернути увагу жителів нашого району до збереження найціннішого дару на землі – джерельної води:

"Скільки криниць на землі – стільки й зірок на небі", – стверджує народна мудрість. А якщо вам довелося бачити, як падає зірка, знайте – то десь замулилося джерело. Отже, щоб не згасли зірки, оберігайте живі криниці, адже ніщо так не милує око і заспокоює душу, як грайливе мерехтіння і веселе дзюрчання відновленого джерела.

Володимир ПОГРЕБНЯК,
начальник Буського УВГ