Головна Цікаво Купуємо жіночу парку

Купуємо жіночу парку

Незважаючи на величезну популярність у багатьох країнах серед населення різного віку і статі, сучасна верхній одяг – парку жіноча, з’явилася задовго до того, як стала культовою одягом. Такий тип одягу був вироблений багатовіковим досвідом народами, що проживають в умовах Крайньої півночі – ескімосами, ненцами і народом ханти мансі. Верхній одяг, яка рятувала від жорстоких морозів, снігу і дощу, пронизливого вітру, шили зі шкір тварин, просочували риб’ячим жиром, обробляли хутром. У різних народів такий одяг називалася: кухлянку, Совік і паркою, останнім назвою і стали називати куртки, пошиті з досвіду «сіверян», які стали дуже популярними спочатку серед військових (форма), і потім, серед цивільного населення.

Визнаний бренд від olymp-clothes

Ось уже більше п’яти років колектив компанії olymp-clothes, використовуючи новинки технологічного виробництва, моделюють і створюють добротну, стильну, зручну верхній одяг дуже зручну як для повсякденного носіння, туризму, риболовлі, заняттям спортом, так і для появи на роботу, в магазини і в офіс і для ділових зустрічей.

Сучасна текстильна промисловість випускає екологічно чистий матеріал, який з успіхом може замінити натуральну шкіру, штучне хутро та всілякі утеплювачі завдяки яким стало можливим випускати парки жіночі, не забиваючи тварин. Компанія olymp-clothes, і мережі інтернет магазинів, пропонує продукцію свого бренду – парки зимові зі всілякими утеплювачами і хутряною обробкою: поліестер, хутряна підкладка, синтепон і утеплені пухом, капюшон оздоблений хутром і високий комір замінять шарф.

Демісезонні парки як універсальна і легка одяг захистять від вітру і дощу, невеликого похолодання і пилу в осінню та весняну негоду.

Купуємо жіночу парку

Перед тим, як замовити парку необхідно зробити виміри своїх параметрів, ріст і вага для того, щоб менеджери продажу могли підібрати розмір продаваної парки. Розміри треба знімати зі зручною для вас верхнього одягу, що не одягаючи на себе, застебніть її і розрівняйте на столі. Шириною буде вважатися розмір від пахви одного боку, до пахви іншого боку, довжина рукава змиритися від коміра і до нижню частини рукава. Обхват парки всередині проміряти на рівні талії, довжину парки визначаємо по виміру з боку спини від коміра і до низу куртки.

Розмірна сітка, якою користуються фахівці в магазинах, дозволить по вашим відомостями підібрати вам парку розміром з точністю в 95%.

Доставка і оплата

На сайті компанії ознайомившись з докладним каталогом, можна вибрати і оформити замовлення товару – парку жіноча, вподобаного фасону, кольору, тип матеріалу з якого зшита куртка, утепленій підкладки, кількість і розміри кишень.

У замовленні вказати спосіб доставки через відділення Нової Пошти або скористатися послугами кур’єра, з яким потім уточніть час і адресу доставки замовлення, після оформленої угоди в установленому компанією порядку. Спосіб оплати і загальна вартість замовлення узгодженої з вами, будуть вказані в цьому ж договорі.