Головна Цікаво Лікування за кордоном і медичний туризм в Ізраїлі

Лікування за кордоном і медичний туризм в Ізраїлі

За останні десять років медичний туризм став всесвітньо визнаним, хоча є ще ряд питань, на які потрібні відповіді. Споживчий характер, глобалізація та Інтернет змінюють охорону здоров’я. Медичний туризм існує, бо є великі відмінності у вартості, якості та доступності на ринках охорони здоров’я в усьому світі. Щоб отримати медичну допомогу індонезійці їдуть в Сінгапур, тому що вони не довіряють своїм лікарям. Аналогічна ситуація існує в Росії і країнах СНД, жителі яких, при фінансових можливостях, воліють лікуватися в Ізраїлі або Німеччині. Американці їдуть до Мексики або Ізраїль, тому що вони не можуть дозволити собі дороге лікування за місцем проживання. Канадці іноді їдуть в США, тому що вони не хочуть чекати операції, хоча частіше вибирають лікування в Ізраїлі або Європі, так як це можна зробити дешевше і швидше при дуже високому рівні якості медичної допомоги.

Ринок медичного туризму в Ізраїлі показує стійке зростання, так як провайдер пропонує доступні ціни і стабільно високу якість лікування, яке не поступається кращим клінікам Німеччини та США. Сьогодні людина в будь-якій точці світу за допомогою комп’ютера або смартфона може робити покупки, і медичні послуги теж не виняток. Пацієнт набирає в інтернеті ключову фразу: ” лікування за кордоном ” або ” лікування в Ізраїлі ” і Google, Yandex та інші пошукові системи дають сотні результатів пошуку сайтів різних провайдерів медичного туризму. Зв’язавшись з міжнародним відділом MedicalTourIsrael.com, будь-яка людина може отримати всі відповіді на свої питання, а іноді і заочну консультацію лікаря. Система обслуговування клієнтів весь час вдосконалюється щоб максимально догодити іноземним пацієнтам.

Інтернет і глобалізація змушують лікарів і лікарні по всьому світу коригувати свої бізнес-моделі з метою збільшення споживчого попиту на на свої послуги. Це сталося в банківській сфері, виробництві, роздрібній торгівлі і тепер поширилося на охорону здоров’я. Опитування 200 керівників медичних установ у всьому світі показав, що найбільш важким завданням є вплив на їх системи охорони здоров’я з метою максимального задоволення вимог іноземних пацієнтів. Медичний туризм є прибутковим бізнесом, але це важка робота, яка вимагає, щоб організації переосмислили стратегію своїх дій і перебудувалися відповідно до реалій ринку. Лікарні та лікарі стикаються з сучасною дійсністю, коли пацієнт, а не лікар, є центральним об’єктом уваги.