Головна Цікаво Насіння цибулі і його особливості

Насіння цибулі і його особливості

Насіння цибулі – це прекрасний варіант для посадки на городі, на присадибній або дачній ділянці, або ж просто в горщиках на балконі. Він користується величезною популярністю в усьому світі. Селекціонери отримують з насіння невеликі цибулини, які дають урожай вже на наступний рік.

В інтернет-магазині Florium можна замовити сорти будь-якого типу і розміру. Це може бути солодкий або гострий продукт, класичний жовтий цибулю або рідкісний порей. Загалом вибір великий.

Щоб розібратися у всьому асортименті подібних рослин, варто знати, які з них підходять для приготування певних страв. Про найпопулярніших сортах якісної цибулі-севка необхідно поговорити детальніше.

Основні сорти цибулі-севка

Існує дуже багато сортів такого лука. Всі вони відрізняються не тільки розмірами, але навіть кольором і смаковими якостями. Не кажучи вже про те, що висаджувати їх необхідно в різних умовах. Серед найбільш універсальних і невибагливих варіантів варто відзначити такі:

  • білий;
  • шалот;
  • червоний.

Білий цибулю – відмінний варіант для салатів. Він має м’який смак і не дуже різкий запах, але підкреслює присмак інших продуктів. Білий цибулю-севок виростає досить швидко і має солодкий смак. Його часто застосовують для приготування страв французької кухні, особливо для створення знаменитого паризького цибулевого супу.

Лук-шалот – прекрасне рішення для створення сухих приправ, приготування салатів і консервування. Такий продукт теж часто маринують. Присмак він має солодкуватий, не різкий, тому його використовують як доповнення до закусок.

Червоний цибулю теж має м’який смак з певною солодкістю, яка проявляється не дуже різко. Його активно використовують в приготуванні простих салатів, бутербродів і сендвічів. Продукт також можна часто зустріти в маринованому вигляді в бургери.

Для висадки рослин такого типу необхідно підготувати правильне місце з достатньою кількістю сонячного світла і поживного грунту. Для посадки краще вибирати цибулинки певного розміру – не менше 1-1,5 сантиметрів.

Іноді севок можна використовувати для вирощування в домашніх умовах. Невеликі цибулинки поміщають в спеціальну грунт і ростять в горщиках на балконі або вікні. Місце теж необхідно вибирати світле, щоб пір’я були високими, соковитими і смачними. Зелені цибульні пагони будуть прекрасним доповненням до будь-якого салату. Особливо навесні, коли після зими організм потребує вітамінів і свіжих смаки.