Головна Цікаво Оформлення робочої візи в Чехію і Польщу

Оформлення робочої візи в Чехію і Польщу

Чехія і Польща залучаю українців можливістю працювати на високооплачувану роботу, отримати трудовий стаж, мати соціальні гарантії

Для працевлаштування в цих державах знадобитися відкриття робочої візи. Зібрати документи і заповнити анкету на візу можна самостійно, але це не завжди виходить зробити без помилок. Фахівці агентства «Віза Просто» сприяють в оформленні візи, зборі документів, заповненні бланків і ін. На сайті https://visa-prosto.com.ua/ розміщений прайс на послуги, вказані контакти фахівців.

Оформлення робочої візи в Чехію

Перш, ніж оформляти візу в Чехію, знадобитися зібрати список документів. Він включає:

  • Український, закордонний паспорт та копії всіх заповнених сторінок документів.
  • Трудовий договір або інший документ, що підтверджує мету перебування в країні.
  • Правильно заповнена анкета.
  • Документ, який підтверджує заброньоване місце проживання (оригінал).
  • Кольорова фотографія.
  • Медичне страхування.
  • Виписка з банківського рахунку.

Стрімко прискорити процес збору та заповнення документів може звернення до фахівців «Віза Просто». Вартість робочої візи в Чехії різна, і залежить від декількох факторів: терміну, наявності попередніх відмов або «чистий» паспорт людини. Співробітники агентства допомагають таким клієнтам в швидкому оформленні візи. На сайті вказані відгуки користувачів, які вже зверталися за послугами компанії.

Оформлення робочої візи в Польщу

Польща приймає на роботу українських громадян різної спеціалізації. Простота оформлення документів, широкий вибір професій, можливість працювати від декількох місяців до одного року роблять цю країну привабливою для працевлаштування.

Візу до Польщі можна оформити двох типів: національну (на 180 днів) і воєводської (на 365 днів). Різниця полягає не тільки в періоді дії, але в пакеті необхідних документів. Для відкриття робочої візи необхідно мати діючий український і закордонний паспорт, страховку, анкету, кольорову фотографію, квитанцію про сплату візового збору і обов’язково запрошення від роботодавця. Тим, хто робить робочу візу вперше, може знадобитися допомога професіоналів. Звернутися в «Віза Просто» можливо на сайті. Компанія пропонує супровід клієнта онлайн при подачі документів в посольство і під час перетину кордону. Зв’язатися з менеджером для уточнення всіх важливих моментів просто в онлайн-чаті, можна замовити зворотний дзвінок, вказавши свій мобільний номер телефону.