Головна Цікаво Особливості сучасних мисливських камер

Особливості сучасних мисливських камер

Сучасні технології досягли вже і дикої природи з її лісовими мешканцями. Так любителям природи більше не потрібно відстежувати звірів, намагаючись зробити вдале фото. Більш того немає необхідності приносити дорогу фототехніку в ліс. Ці завдання можна повністю покласти на мініатюрні автономні відеокамери.

Такі камери можуть місяцями працювати повністю автономно, живлячись від стандартних батарейок. Сучасні GSM відеокамери роблять фотографію об’єкта, що рухається в дуже хорошій якості. Такі фотопастки знімають фото з розширенням 12-30 Мп і дозволяють милуватися дійсно відмінними знімками звірів. Більше не потрібно ніякого втручання людини – ви отримаєте фото при наявності руху перед об’єктивом камери. Камера відразу створює знімок із записом на карту пам’яті або ж відправляє ММС повідомлення власникові. Якісні фотографії тварин в диких умовах необхідні не тільки мисливцям, а й любителям природи, науковцям, працівникам лісових господарств.

Лісові господарства використовують дані з таких камер для повного розуміння флори і фауни в їх місцевості, а також для вирішення проблем з браконьєрством. Охороні лісу більше не потрібно в сліпу обходити можливі місця знаходження браконьєрів, а відразу ж їхати до їх точного місцезнаходження. Така боротьба з незаконним знищенням звірів стає дуже ефективною. Ці пристрої мають маскуюче забарвлення під дерево або листя і не помітні для людей або тварин. До того ж більшість сучасних камер має невидиму ІК підсвітку для зйомки в нічний час доби. Такі камери добре себе зарекомендували як в державних лісових господарствах, так і в приватних угіддях.

Зараз технології 3G мобільного інтернету охопили більшу частину нашої країни і тому такий зв’язок дозволяє камері передавати невеликі відеоролики на електронну пошту власника. Так 3G зв’язок пропускає такий потік відеоданих. Власник 3G відеокамери миттєво отримує зображення подій, що відбуваються. Такий пристрій зберігає всі фотографії та відео на вбудованій мікро-сд карті пам’яті і їх можна перезберегти на комп’ютері для подальшого використання. Багато науковців використовують фотографії з мисливських камер для своїх блогів і інтернет видавництв. Розширення таких фото дозволяє в деталях розглядати тварин і їх дії, визначити їх кількість, можливі проблеми з розмноженням або виживанням. Такі пристрої вже стали незамінними помічниками для мисливців та лісничих.