Головна Цікаво Ремонт iМac в Харкові

Ремонт iМac в Харкові

Комп’ютери серії iMac вважаються однією з найбільш популярних видів продукції компанії Apple

Незважаючи на те, що перші ПК вийшли ще в 1998 році, виробник досі випускає нові моделі моноблочних персональних комп’ютерів. Компанія AppleLab пропонує ремонт техніки iMac будь-якого року випуску. На офіційному сайті https://apple-lab.com.ua/imac-kharkov/ вказано прайс на всі види послуг. Залишити заявку на ремонт в Харкові найпростіше на сайті, заповнивши коротку форму.

Техніка компанії Apple відрізняється високою якістю і довгим терміном експлуатації, але все ж іноді гаджети доводиться ремонтувати. Мережа сервісних центрів AppleLab займається ремонтів техніки Apple. Фахівці використовують тільки сертифіковані оригінальні комплектуючі, оперативно виконують роботу. Ремонт iMac залежить від складності поломки, і в середньому займає від одного до трьох робочих днів.

У сервісному центрі можна замовити виконання таких робіт:

  • Заміна материнської плати
  • Ремонт блоку живлення.
  • Заміна оперативної пам’яті.
  • Ремонт блоку живлення.
  • Заміна відеокарти.
  • Заміна роз’єму живлення.
  • Заміна динаміка, матриці, стела, моста.
  • Ремонт після потрапляння вологи.
  • Ремонт системи охолодження.

Компанія AppleLab дає гарантію 12 місяців на заміну деталей. Гарантія не поширюється на техніку, якщо були порушені пломби, є механічні пошкодження, техніка була залита водою.

Чистка iMac від пилу

Щоб iMac працював максимально довго, необхідно періодично чистити пристрій від пилу і міняти термопасту. Такі дії вбережуть гаджет від перегріву і пов’язаних з ним більш серйозних поломок.

Фахівці AppleLab розбирають пристрій. Процедура чищення займає кілька годин. Складність роботи обумовлена ​​роком випуску моделі. У новіших iMac тонкий екран, тому роботу необхідно виконувати дуже акуратно. Один необережний рух може стати причиною поломки екрану, шлейфів. Очищення iMac важлива, оскільки пил осідає в різних частинах гаджета: радіаторах, кулери, на охолодному корпусі. Якщо пилу накопичилося занадто багато, комп’ютер може перегоріти. Сервісний центр AppleLab дає гарантію на очистку від пилу і заміну термопасти на 12 місяців. В процесі використовуються оригінальні комплектуючі, а швидке виконання роботи дасть можливість користуватися комп’ютером в день звернення в компанію.