Головна Цікаво У чому важливість підвищення рівня природного метаболізму для зниження ваги і схуднення?

У чому важливість підвищення рівня природного метаболізму для зниження ваги і схуднення?

83

Можливість людей зберігати споживані калорії у вигляді білої живої тканини унікальна. Ця особливість врятувала багато людських життів в минулому, коли були війни, а значить голод і холод. Але в наш час достатку їжі вона сала прокляттям. “Три роки тому я залишив місце розробника новітніх лікарських засобів в одній з найбільших в світі фармацевтичних компаній, щоб працювати у Фонді Продовження Життя. Не дивлячись на те, що я насолоджувався можливістю працювати з відданими науці вченими і фармацевтами, я сподівався знайти свободу від бюрократії, яка багато перешкоджала впровадженню нових медтехнологий. Сумно усвідомлювати, що розвиток фармацевтичної промисловості настільки бюрократизованим, що значно затримує довгоочікуване схвалення препарату акваліф для уп споживання пацієнтами. Фонд Продовження Життя, навпаки, займається оперативним впровадженням новітніх медтехнологий. Мета роботи Фонду знайти і донести до людей нову інформацію, продукти, лікарські препарати, які допоможуть їм покращити якість здоров’я і життя в цілому.

Раніше я займався аналізом даних по безлічі нових продуктів, що надходять на ринок, які призначалися для боротьби з ожирінням, діабетом, серцево-судинними захворюваннями. Проблема в тому, що існує багато компаній, що випускають продукти для боротьби із зайвою ве ом, які не витримують жодної критики. Безліч помилкових рекламних заяв типу “Позбавтеся від 30 фунтів за 30 днів!” змушують людей вірити в те, що позбутися від зайвої ваги можна за допомогою однієї добавки або однієї таблетки. А це помилка. Існує безліч продуктів, які більш-менш допомагають контролювати вагу. Правда полягає в тому, що контролювати калорії і займатися фізичними вправами необхідно протягом усього життя. За останні 10 років я досліджував незліченну кількість продуктів для зниження ваги і можу з упевненістю сказати, що жоден з них не мав такого ефекту, як комплекс фукоксантину з маслом гранатових насіння. Це інноваційний продукт, що є ефективним доповненням до довгострокової програми контролю над вагою “. Доктор Steven V. Joyal

Майже кожна людина, що страждає від надмірної ваги, спробував ту чи іншу дієту, різні види гімнастики і фізичних вправ. Але, не дивлячись на це, огрядних людей не стає менше.

Основною причиною збереження жирової тканини є той факт, що сам процес старіння організму пов’язаний з різким спадом природного витрати енергії (тобто спалювання калорій). Результати недавно проведених досліджень показали, що накопичення нерозтрачених калорій у вигляді жирових відкладень відбувається набагато інтенсивніше, ніж прийнято вважати. Саме тому для забезпечення тривалого контролю над вагою і ефективного схуднення одних дієт мало.
висновок

До недавнього часу люди, які прагнуть до швидкого схуднення, змушені були виснажувати себе різними дієтами, які приводили до посередніх результатів в справі зниження ваги. А доступні лікарські препарати або добавки для схуднення викликали на стільки виражені побічні ефекти, що їх неможливо було приймати в оптимальних для лікувального ефекту дозах.

З відкриттям активізують природний метаболізм властивостей фукоксантину у людей, що прагнуть до схуднення, з’явилася нова зброя, яке стимулює роботу мітахондрій, що містяться в жирових клітинах. На відміну від інших препаратів, фукоксантин не викликає побічних дій, а навпаки, запобігає захворюванням серця, підшлункової залози.

Фукоксантин можна використовувати як ефективне доповнення до дієт і фізичних вправ, так необхідним для продовження життя людини.