Головна Цікаво Ультразвуковий скрабер: ощадна чистка

Ультразвуковий скрабер: ощадна чистка

Перше місце по затребуваності серед всіх косметологічних процедур займає чистка шкіри. У переважній більшості випадків мова йде про особу, а також спині, плечах. Розкриття пір, очищення від чорних крапок комедонов, надлишків продуктів виділень сальних і потових залоз – необхідна процедура для підтримки чистоти, профілактики появи запальних елементів, оздоровлення та лікування шкіри, її осветленія.Способ чистки – кілька. Вони відрізняються один від одного за ступенем агресивності, травмування верхнього шару епідермісу, що виникає гіперемії, постпроцедурной тривалості відновлення шкірного покриву клієнта і його реабілітації, рівню хворобливості. Ультразвуковий скрабер – прилад, основна характеристика якого – щадний спосіб очищення.

УЗ-чистка: переваги методу

Косметолог підбирає найбільш підходящий спосіб очищення в першу чергу в залежності від типу шкіри, її стану, віку клієнта. Найбільш ефективна – мануальна (ручна) процедура, але вона ж і найбільш болюча і травматична. Ультразвуковий скрабер не викликає хворобливих відчуттів – його інтенсивність регулюється і підбирається індивідуально в залежності від відчуттів кожного окремого клієнта. Він не травмує епідерміс – лопатка гладко ковзає по ньому, головне – постійне зволоження.

Так, очищення за допомогою ложки-шумівки і ложки УНО в порівнянні з ультразвуковим Скрабер – варіант, який показує кращий результат позбавлення від комедонов і надлишків шкірного сала. В сучасний час стрімкого темпу життя, активності і цілеспрямованості цей спосіб має ряд обмежень, особливо – соціального характеру. Звичайні наслідки механічного чищення – наявність областей почервоніння, для відновлення потрібно кілька днів.

Ультразвуковий скрабер – оптимальний спосіб для «швидкого наведення краси» без необхідності втратити це кілька днів. Аналогічним чином, підлітки і юні дівчата в силу специфіки свого віку також не завжди готові до малосимпатичними зовнішнім виглядом після ручного чищення. По-друге, наявність висипань, характерне для юного віку, в залежності від їх кількості може стати протипоказанням для мануальної чистки. Ультразвуковий скрабер в цьому відношенні має незаперечну перевагу – антибактеріальний ефект самого ультразвуку, за допомогою якого лікують рубці, шрами, сліди акне.

Сухий тип шкіри – ще один випадок, при якому перевага віддається саме УЗ-пілінгу. Власниці цього типу, хоч і найбільш нечисленні в процентному співвідношенні, також потребують профілактичних рідкісних чистках. Для такого типу мануальна чистка – пряме протипоказання, єдиний доступний метод – за допомогою ультразвукового скрабера.

УЗ-пілінг: показання та протипоказання

Очищення епідермісу за допомогою лопатки – метод, що підходить для будь-якого типу шкіри. На нього дуже добре відгукується суха, нормальна, комбінована, жирна – особливо щільна пориста з широкими порами. Окремий перелік показань – наявність певної кількості запальних елементів, акне в ступеня, яка не потребує лікування лікаря-дерматолога. Вікова шкіра зі зниженим тонусом м’язів і тургором також добре реагує на ультразвуковий скрабер, адже паралельно відбувається масаж тканин ультразвуком.

Протипоказання до застосування цього апаратного методу – мінімальні. В першу чергу, це захворювання серцево-судинної системи, наявність золотих ниток армування, прояви клінічної дерматології та доброякісні новоутворення, а також – хвороби, пов’язані з порушенням пігментації – вітіліго і гіпермігментація.

Результат процедури очищення за допомогою ультразвукового скрабера безпосередньо залежить від 3-х чинників: наявності якісного апарату з необхідним діапазоном частоти, ефективність обраного косметологом-естетист гелю холодного гідрування і практичного досвіду майстра. Останні 2 фактори лежать в компетенції конкретного фахівця, а вибір апарату – це вибір технічних параметрів, що мають всі підтверджуючі документи.