Головна Цікаво До війська беруть не усіх

До війська беруть не усіх

На Львівщині активніше запрацювали військкомати, куди запрошують військовослужбовців запасу та резерву. Викликають лише тих фахівців, які на даний час потребують ЗСУ. Проте бажаючих захистити свою державу у цей напружений період, коли північний сусід, керований маньяком Путлером, оголосив нам війну, є значно більше.

"Дуже добре, що маємо стільки активної та патріотичної молоді, – каже Леонід Кучкуда, військовий комісар Бродівського ОРВК. – Проте ми викликаємо лише тих, хто має відповідну військову спеціальність. Це стосується, зокрема, офіцерів запасу, які мають певні вміння, навички. А якщо людина не підготовлена, при всьому бажанні і патріотичних почуттях – її час ще підійде. Сучасній українській армії потрібні висококваліфіковані спеціалісти. Тому пропоную молодим людям скористатись нагодою і укласти контракт на військову службу (див. детальніше "ВН" за 20.02.14)".

А от щодо повідомлення одного з "най, найресурсів" (таким він себе сам визначив) про те, що “надбужанських чоловіків почали викликати на військкомат", то погодьтесь, якось незручно, та й не усі туди без драбини доберуться. Тим паче, що він нині аж у Бродах: у Буську військового комісаріату вже пару років немає. До слова: у ці дні працює призовна комісія у районній поліклініці.

Між тим, 3 березня за участі голови РДА Володимира Сая, голови районної ради Володимира Замроза, представників силових структур району військовий комісар Бродівського ОРВК (Буський район входить до його складу) Леонід Кучкуда провів координаційну нараду щодо невідкладних заходів з підготовки до мобілізації людських і транспортних ресурсів. Йдеться про уточнення даних військового обліку, обліку транспортних засобів, порядку оповіщення, збору та призову при мобілізації тощо. Виконання деяких з цих завдань покладено на місцеві ради району, зокрема військових обліковців, які працюють при великих сільських радах.

У м.Буськ за адресою вул. Паркова, 8 – у приміщенні колишнього військкомату функціонує військово-облікове бюро міської ради, яке серед іншого виконує розпорядження військового комісара. Сюди приходять призовники і військовозобов'язані, яких викликають з Бродів повістками для уточнення даних. Зголосилось, до речі, і 12 добровольців – колишні військовозобов'язані залишили свої координати, зазначивши військові спеціальності та забажали йти до війська при першій необхідності, аби захистити Україну від кремлівського окупанта.

Микола ІВАНЦІВ