Лазерний принтер складається з безлічі деталей: блок термозакрепленія (фьюзер), ролики захоплення, притискні валики, фотобарабан, магнітний вал, ролик зарядки, форматер і безліч різних шестерень. За своєю конструкцією струменеві принтери виглядають трохи простіше, так як вони складаються з меншої кількості механізмів. Для звичайного користувача діагностика і ремонт – справа непроста. З огляду на ціни на ремонт принтера в Києві, краще відразу довірити обслуговування техніки професіоналам – так буде дешевше і швидше. Однак в деяких випадках можна не викликати майстра додому, а спробувати полагодити оргтехніку самостійно.
Принтер зажовує сторінки
Для початку необхідно позбутися від застряглого аркуша паперу. Для цього необхідно відкрити кришку принтера, витягти картридж і двома руками потягнути край листа. Після видалення застряглого предмета слід перевірити його цілісність. Часто в апараті застряє маленький шматочок паперу, скріпка або інший канцелярський сміття, який стає причиною регулярного застрягання. Якщо вийде самостійно виявити і витягти сторонній предмет, то за допомогою можна не звертатися.
Чи не захоплює папір
По-перше, необхідно перевірити ще раз налаштування принтера, чи не встановлений режим ручного подавання паперу. По-друге, дістаньте стопку сторінок з лотка розпушити її, постукайте по столу, щоб вирівняти. Спробуйте повторно роздрукувати текст. По-третє, протріть ролики захоплення спиртом. Якщо жоден з методів не допоміг, телефонуйте в майстерню.
заміна фотобарабана
Фоточутливий ролик знаходиться всередині картриджа. Це вал бірюзового або блакитного кольору, на якому лазер формує зображення. Після зносу фоторецептор підлягає заміні. Міняти самостійно його можна тільки в тому випадку, якщо у користувача вистачає навичок заправляти картриджі без дефектів друку. Навіть не пробували заправити картридж? Не потрібно експериментувати – викличте майстра.
Принтер друкує сірий фон
Переконайтеся, що в початковому документі немає сірого фону. Це можна виправити в Word, вибравши в розділі «Дизайн» пункти «Фон сторінки» – «Ні кольору». Якщо фон тільки навколо букв, то виділіть весь текст, натисніть «Заливка» (відерце з фарбою) і виберіть варіант «Ні кольору». Принтер може фонить після самостійної заправки. В цьому випадку краще припинити експеримент і викликати фахівця.
думка експертів
Майстрам сервісного центру Тонфікс неодноразово доводилося виправляти помилки користувача. За їхніми словами в 30% випадків ремонт міг обійтися дешевше, якби замовник звернувся за допомогою відразу ж після появи перших симптомів. Користувач може самостійно полагодити принтер в тому випадку, якщо це не стосується його апаратної частини і не призведе до більш серйозних поломок.
«Якщо власник апарата не відчуває впевненість в своїх діях, краще не варто витрачати час на експерименти. Буде швидше і дешевше, якщо подзвонити в майстерню і викликати майстра додому для проведення діагностики »- ось думка фахівців сервісного центру TonFix, в якому можна замовити ремонт принтерів HP https://www.tonfix-service.in.ua/catalog/remont -hp і інших марок з гарантією якості.