Головна Цікаво Як правління Гонконгу планує врегулювати ринок криптовалюти до літа цього року

Як правління Гонконгу планує врегулювати ринок криптовалюти до літа цього року

Криптовалюта стала невід’ємною частиною сучасного фінансового світу. Деякі країни підтримують розвиток цього напрямку, у деяких bitcoin та інші види цифрових грошей досі заборонені. Та хай там як, від майбутнього втекти не вдасться, і варто не боятися нового явища, а навчитися його регулювати. Саме так вирішило зробити правління міста-держави Гонконгу, та оголосило про намір встановити новий режим керування криптовалютою.

Про що оголосило валютне управління Гонконгу

Центральна банківська установа Гонконгу оголосила про бажання до липня 2022 року встановити новий режим регулювання криптовалюти – пре це можна прочитати тут https://cryptonovunu.com.ua. Країна прагне стати центром цифрових активів цього регіону. За повідомленням експертного видавництва Bloomberg, ЦБ Гонконгу розробив стратегію, відповідно до якої буде підходити до індустрії віртуальної валюти.

  • Надати захист місцевим інвесторам.
  • Приділити особливу увагу стейблкойнам.
  • Створити основні правила для установ, які стосуються поводження з цифровими активами.

Управління грошово-кредитною системою країни готове до того, щоб поставити стейблкоіни на особливий контроль. Це пов’язано з можливими ризиками, що виникають стосовно фінансової стабільності. Центральний банк Гонконгу не виключає ймовірність ризикованого, проте гнучкого регулювання індустрії криптовалюти.

Минулого року влада Гонконгу оголосила про можливість надання права проводити операції з криптовалютами лише людям з мільйонними статками. Кількість таких громадян становить близько 7%. Пропозицію підтримали як «добре продумане рішення». Сьогодні в країні діє правило, згідно з яким місцеві біржі цифрових активів мають право подавати заявку на одержання нагляду. Проте таку модель називають неефективною, та просять в уряду змінити політику стосовно питання.

Що варто знати про криптовалюту

Про найновішу світову валюту пересічним громадянам відомо далеко не все. Так, досі ми точно не знаємо творця першої криптовалюти біткоїна. Та він встановив обмеження на кількість монет, які можуть отримати майнери — це 21 мільйон bitcoin. Сьогодні ж «на руках» у користувачів близько 18,5 млн. біткоїнів. Та не варто лякатися, за попередніми розрахунками, останній бікоїн можна буде отримати у 2140 році. Тож час ще є.

Близько чверті всіх біткоїнів, які належать майнерам, знаходяться на неактивних чи втрачених електронних гаманцях. Щоб майнити криптовалюту, доводиться використовувати багато енергії, тож цей процес екологічним не назвеш. Криптовалюти SolarCoin та EverGreenCoin спрямовані на розвиток навколишнього середовища.

Заробляти на криптовалюті можуть всі охочі без необхідності її майнити. Можна робити ставки на зростання чи падіння курсу крипти та отримувати дохід.