Головна Цікаво Якісні чоловічі дублянки – як вибрати

Якісні чоловічі дублянки – як вибрати

636

Дублянка за поняттями дизайнерів одягу – це зшита з дублених овчин куртка або шуба, причому шкірою назовні. На ній відсутнє покриття лицьової тканиною.
Чоловічі короткі дублянки – аксесуар абсолютно будь-якого модного чоловіка. Основна перевага даної верхнього одягу в тому, що ходити в ній можна як і восени, так і взимку. Крім цього, існують як утеплені моделі, так і більш легкі.

Чоловік в такому одязі ніколи не виглядає погано, а якщо дублянка добре поєднується з його низом (штанами, взуттям), то це завжди приносить певний шарм. Ну і ті, хто вже мав досвід носіння такої верхнього одягу, розуміють що ви “приречені” ходити в теплі навіть в саму прохолодну осінь і зиму.

Мода на на дублянки йде глибоко в історію, адже її носили ще давним давно. А в дев’ятнадцятому столітті в таких шатах ходили виключно дворяни: кожен, поважаючий себе, дворянин був зобов’язаний мати дублянку. На широкий загал, як модний аксесуар дана верхній одяг з’явилася в 50-х роках ХХ століття на Французькому показі мод.

Для того, щоб придбати дублянку сьогодні, рекомендуємо магазин “МДК (Світ дублянок та шкіри). Даний інтернет-магазин виділяється великим вибором товару, його різноманітними варіантами, розмірами і так далі. Завдяки фільтрам, ви зможете вибрати собі одяг за розміром, а також не сумніватися потім в тому, що коли її доставлять, вона не підійде. Адже ви вже будете знати точно який розмір вам потрібен. Якщо що, то консультанти вам все пояснять і виберуть з вами варіант, який вам допоможе. Погодьтеся, що це набагато зручніше, ніж витрачати по кілька годин в примірочних. Тим більше що чоловікам даний процес неприємний подвійно.

Що ж стосується цін, то тут ви виберете собі дублянку виходячи з ваших фінансових можливостей. Але забігаючи наперед скажемо, що ціни тут аж ніяк не кусаються, а є вельми відмінними по співвідношенню “ціна = якість”, але ж в наш час це, як ніколи, важливо. Також зараз на сайті дуже великі знижки на деякі товари. Так-так, ви легкістю знайдете дублянку зі знижкою в 50%. Уявіть, товар за 8 000 гривень по звичайній ціні, обійдеться вам все в 4 000 !!!

Вигідно? Цілком!

Доставка – або самовивезення з трьох оффлайн-магазинів, розташованих в 3 містах України (Київ, Харків, Краматорськ). Або ж самовивезення з відділення “Нової Пошти” у вашому місті. Важливо: при накладеному платіж – передоплата 200 грн (сума вираховується із загальної вартості речей).